« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, ZŁOTE PIASKI, BUŁGARIA

Symbol: ILS7290

63 800

Pow. całkowita:
79 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
4

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

WYSTAWNY APARTAMENT 79,01 M2 Z OTWARTYM WIDOKIEM NA MORZE I BASEN ORAZ Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM ZA JEDYNE 807,49 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Umeblowany i wyposażony apartament dwupokojowy z widokiem na morze i basen w okazyjnej cenie 63.800 EUR w luksusowym trzygwiazdkowym kompleksie apartamentowym ***Cabacum Beach Resort w znanym międzynarodowym kurorcie Złote Piaski- Golden Sands, jedyne 50 m od plaży i morza, a tylko 17 km od międzynarodowego lotniska w Warnie nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O APARTAMENCIE I KOMPLEKSIE:
Prezentowany apartament pochodzi z rynku wtórnego i jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 79,01 m2 oraz powierzchni użytkowej 64,78 m2 (obszerną galerię aż 69 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), a położony jest na czwartym piętrze (piątej kondygnacji), jest w pełni umeblowany i wyposażony i składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju- korytarza, sypialni, łazienki z WC i balkonu z widokiem na morze i basen (widok od strony wschodniej).


WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM

Cały kompleks ***Cabacum Beach Resort, położony jest zaledwie 50 m od plaży z otwartym widokiem na morze, wśród bujnej zieleni w dzielnicy Złotych Piasków o nazwie Alen Mak, został wybudowany w 2009 roku i składa się z 6 sekcji, połączonych ze sobą, z których każda posiada jedną windę.
Kompleks posiada całodobową recepcję, monitoring, ochronę, prywatne podziemne miejsca garażowe, basen z sekcją dla dzieci, bar, restaurację, cenrum SPA, siłownię oraz sklep.

WAŻNE: ***Cabacum Beach Resort znajduje się w ofertach wielu Biur Podróży, a co za tym idzie łatwo będzie nowemu nabywcy o ile wyrazi taką chęć wynajmować zakupiony apartament!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Złote Piaski (bułg. Zlatni Piasaci) – bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 17 kilometrów na północ od Warny.
Złote Piaski to drugi (obok Słonecznego Brzegu) najbardziej popularny kurort Bułgarii, którego budowa rozpoczęła się w 1957 roku.
Obecnie znajduje się tam ok. 100 hoteli, wille, kasyna oraz przystań jachtowa, park wodny, baza jeździectwa i inne atrakcje turystyczne.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Brytyjczycy, Rosjanie, Skandynawowie, a także Polacy.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 63.800 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 69 fotografii i więcej informacji oraz dokładną lokalizację i szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003