Działka na sprzedaż, Tvarditsa, BułgariaSymbol: ILS96389

Cena:
5 000 €

Powierzchnia działki (m2):
5000 m2

Rodzaj działki:
ROLNA

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
5KM-20KM

procedury i koszty

Opis oferty

DZIAŁKA ROLNA 5.000M2 POŁOŻONA ZALEDWIE 5KM OD WYBRZEŻA MORZA CZARNEGO I PLAŻY ORAZ 10KM OD CENTRUM MIASTA BURGAS W  ATRAKCYJNEJ CENIE 5.000EUR! 

Działka rolna o powierzchni 5.000m2, położona na zboczu z panoramicznym widokiem na łąki i wieś. Działka ma kształt prostokąta, dojazd do niej stanowi wydzielona na planach droga, faktycznie w tej chwili jest to droga gruntowa. Działka graniczy ze wsią Twyrdica.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Twyrdica - niewielka wieś granicząca z jeziorem Mandra i korzystająca ze specyficznego klimatu tego obszaru. Występuje tu kombinacja wiatrów, która jest przyczyną łagodnej zimy, i korzystnych temperatur latem.


Wioska otoczona jest przez naturę: na północnym zachodzie jezioro Mandra, naturalny las na wschodzie i zachodzie oraz góry Strandża na południu.


Piękna plaża w Kraymorie jest oddalona o 5,5km od wioski, do centrum miasta Burgas dzieli nas jedynie 10km, a do dzielnicy miasta Burgas - Meden Rudnik zaledwie 1 km.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w bezkonkurencyjnej cenie 5.000EUR,  cena za 1 m2 to zaledwie 1EUR.


WAŻNE: Każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce! Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 606 214 151,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 28 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Symbol
ILS96389
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena w EURO
5 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
1, 00 €
Cena negocjowana
Kraj
BUŁGARIA
Województwo
BURGAS
Powiat
BURGAS
Gmina
BURGAS
Miejscowość
TVARDITSA
Położenie działki
ZBOCZE
Posiada warunki zabudowy
Działka uzbrojona
Położenie
WIEŚ
Powierzchnia działki
5 000, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Czy jest KW
Najbliższe morze
5KM-20KM
Nr Licencji
11678
Cechy dodatkowe
TYLKO U NAS
Za co opłaty dodatkowe
PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona
Biercewicz


licencja: 11678
ilona.biercewicz@ilspoland.com
tel.: +48 606 214 151
skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

Działka na sprzedaż, Tvarditsa, BułgariaSymbol: ILS96389

Podobne oferty