« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7493

25 000

Pow. całkowita:
59 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT DWUPOKOJOWY 59,18 M2 W WYSTAWNYM KOMPLEKSIE TYLKO 550 M OD PLAŻY I MORZA W OKAZYJNEJ CENIE 422,44 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki apartament dwupokojowy w bardzo okazyjnej cenie 25.000 EUR w luksusowym, czterogwiazdkowym kompleksie apartamentowym ****EMERALD PARADISE w centralnej części najbardziej znanego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg, jedyne 550 m od plaży i 300 m od nadmorskiej promenady w Słonecznym Brzegu nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU ****EMERALD PARADISE:
Kompleks ****EMERALD PARADISE został wybudowany w 2008 roku w bardzo wysokim standardzie, a położony jest w centralnej części kurortu, około 550 m od morza i plaży w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie innych kompleksów hotelowo-apartamentowych.

Kompleks oferuje właścicielom apartamentów wiele udogodnień, w tym między innymi całodobową recepcję z holem recepcyjnym, basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci, panoramiczny taras na dachu budynku z leżakami i jacuzzi, 2 panoramiczne windy, lobby bar oraz restaurację i posiada monitoring, całodobową ochronę i parking.

OPIS APARTAMENTU:
Kompaktowy apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 59,18 m2 i powierzchni użytkowej 48,00 m2, położony na parterze (obszerną galerię aż 55 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM). 


Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju-korytarza, łazienki z WC i balkonu z widokiem na sąsiednie zanudowania i nasadzenie prz ogrodzeniu kompleksu oraz z bezpośrednim wyjściem na ogród (widok od strony północno-wschodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 25.000 EUR, czyli tylko za jedyne 422,44 EUR/M2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy w tym jakże luksusowym, czterogwiazdkowym kompleksie z wieloma udogodnieniami wynosi tylko 10 EUR/m2 apartamentu na rok, więc łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce! Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 55 fotografii i więcej informacji oraz dokładną lokalizację i szerszą gamę okazyjnych ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003