« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, RAVDA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7490

26 500

Pow. całkowita:
70 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

MEGA OKAZJA! UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 70,03 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE ZA JEDYNE 378,41 EUR/M2! MOŻLIWE ROZŁOŻENIE CENY NA RATY! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki apartament dwupokojowy z umeblowaniem i wyposażeniem oraz widokiem na morze w mega okazyjnej cenie 26.500 EUR w wyjątkowym kompleksie apartamentowym, położonym nad samą linią brzegową morza w coraz bardziej popularnym bułgarskim kurorcie Ravda na południe od Nesebaru i Słonecznego Brzegu nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU COSTA CALMA:
Kompleks Costa Calma (dawna nazwa Grand Sirena) wybudowany został w 2008 roku, a położony jest w pierwszej linii zabudowy nad samą linią brzegową morza na obrzeżach Ravdy.


WAŻNE: Kompleks w sezonie jesienno zimowym 2018/2019 przeszedł szereg prac remontowo - odświeżających i podnoszących standard oraz zmieniono mu nazwę na Costa Calma, a także obniżono czynsz z 12 EUR na 9 EUR/M2 każdego apartamentu na rok.

Kompleks zapewnia właścicielom apartamentów wiele dodatkowych udogodnień, w tym między innymi:
- recepcję,
- ładnie utrzymany ogród i tereny zielone,
- restaurację z tarasem widokowym,
- bar,
- bistro,
- 2 baseny na świeżym powietrzu z których jeden jest panoramiczny,
- plac zabaw dla dzieci,
- klub dziecięcy,
- jakuzzi,
- saunę,
- siłownię,
- salę konferencyjną,
- monitoring,
- strzeżony parking i wiele innych.

WAŻNE: W pobliżu kompleksu brak jest piaszczystej plaży, zaś do najbliższej jest ok 300 m.

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 70,03 m2 i powierzchni użytkowej 56,52 m2, położony jest na pierwszym piętrze (drugiej kondygnacji) w bloku 1 (blok położony najbliżej morza) w wyjątkowym kompleksie, wykończonym w nowoczesnym stylu, położonym przy samej linii brzegowej Morza Czarnego (obszerną galerię aż 68 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz rzut mieszkania i dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Apartament składa się z salonu, szerokiego przedpokoju z aneksem kuchennym (zabudowa na wymiar), korytarza, sypialni, łazienki z WC oraz balkonu z widokiem na ogród, okoliczne łąki i morze (widok od strony północno-wschodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Ravda (pol. Rawda) – niewielkie miasto w Bułgarii, pomiędzy Burgasem, a Nesebyrem, na wybrzeżu Morza Czarnego; ok. 5 tys. mieszkańców. Miejscowość ma charakter turystyczny, znajdują się w niej liczne restauracje, bary, sklepy i hotele.
Cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski.
Posiada połączenia autobusowe, m.in. z Nesebyrem i Słonecznym Brzegiem oraz z oddalonym o 1000 m aquaparkiem.

Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

Nesebar (pol. Neseber)- miasto w obwodzie Burgas, w Bułgarii, położone na niewielkim półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego, 10 194 mieszkańców.
Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
Neseber jest miastem bajkowym i niezwykłym – z wielu powodów.
Pierwszym z nich jest jego malownicze i atrakcyjne położenie na niewielkim skalistym półwyspie nad Morzem Czarnym, połączonym z lądem jedynie za pomocą wąskiego przesmyku. W bezpośrednim sąsiedztwie miasta leżą inne popularne nadmorskie kurorty, takie jak Burgas, Pomorie i Słoneczny Brzeg.
Drugim powodem jest jego ciekawa historia. Na terenie dzisiejszego Neseberu była dawniej osada tracka zwana Mesembrią. Miasto podbite zostało przez Rzymian, później wielokrotnie przechodziło z rąk Bułgarów do rąk Bizancjum, jednak bez większej szkody dla niego samego. Neseber jako miasto w całości zostało uznane za muzeum i znajduje się na liście światowego dziedzictwa pod patronatem UNESCO.
Słynie z przepięknej starówki, licznych zabytkowych kościołów, bogato zdobionych cerkwi bizantyjskich oraz doskonale zachowanych murów obronnych, baszt i arkad z IV i V wieku.
Można śmiało powiedzieć, że dzisiejszy Neseber stanowi idealne, połączenie starożytnych zabytków i nowoczesnych obiektów wypoczynkowych, a uroku i charakteru dodają miastu wąskie kolorowe uliczki oraz domy mieszkalne o bardzo ciekawej architekturze, charakterystycznej dla budownictwa czarnomorskiego.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w mega okazyjnej cenie 26.500 EUR, czyli tylko za jedyne 378,41 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 9 EUR/M2 apartamentu na rok, więc łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć! Dodatkowo firma oferująca mieszkanie do sprzedaży, udostępnia możliwość rozłożenia ceny sprzedaży na nieoprocentowane raty w maksymalnym terminie dwóch lat, przy pierwszej wpłacie 30 procent, przy czym udostępnia mieszkanie do użytku i korzystania już po wpłacie pierwszej raty!

WAŻNE: Każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce! Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 68 fotografii, dokładną lokalizację, rzut mieszkania i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003