« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7484

33 000

Pow. całkowita:
55 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Liczba pokoi:
2

Piętro:
4

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE 55,43 M2 Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA MORZE TYLKO 450 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 595,35 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Wystawny apartament dwupokojowy z bezpośrednim, otwartym i panoramicznym widokiem na morze w bardzo okazyjnej cenie, umiejscowiony w eleganckim kompleksie apartamentowym Fatinya, położonym w odległości zaledwie 450 m od plaży w miejscowości turystycznej Byala, nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży.

OPIS KOMPLEKSU FATINYA:
FATINYA to kameralny kompleks, wybudowany w 2011 roku i zlokalizowany w cichym i spokojnym miejscu zaledwie 450 m od morza i plaży i tylko 400m od centrum miasteczka, przy głównej alei, wiodącej w dół na centralną plażę.
Podążając za trendem hoteli wielogwiazdkowych kompleks Fatinya zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom wiele dodatkowych udogodnień, w tym między innymi windę, basen na wolnym powietrzu, ładnie utrzymany ogród, parking oraz całodobową ochronę i monitoring.

OPIS APARTAMENTU:
Apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 55,43 m2 (plus taras 15 m2 nie wliczony do powierzchni mieszkania) i powierzchni użytkowej 50,29 m2, położony na czwartym piętrze- piatej, ostatniej kondygnacji (obszerną galerię aż 50 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju- korytarza, sypialni, łazienki z WC z kabiną prysznicową oraz dużego tarasu z bezpośrednim, otwartym, panoramicznym widokiem na morze i miasteczko (widok od strony północno-wschodniej).


UWAGA: Apartament posiada przypisane indywidualne, ogrodzone miejsce parkingowe pod numerem 1 (wpisane w treści aktu notarialnego własności) na wspólnym parkingu na terenie ośrodka.

WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z pełnym, eleganckim umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w bardzo okazyjnej cenie 33.000 EUR, czyli tylko za jedyne 595,35 EUR/M2, a roczny koszt zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 EUR za m2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce! Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 50 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003