« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7397

32 000

Pow. całkowita:
72 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
5

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT DWUPOKOJOWY 71,58 M2 TYLKO 150 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 447,05 EUR/M2! ŁAP MEGA OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM! 


Kompaktowy apartament dwupokojowy, doskonały do wynajmu w mega okazyjnej cenie 32.000 EUR w luksusowym kompleksie apartamentowo-hotelowym POSEIDON, składającym się z części hotelowej i apartamentowej, położonym tylko 150 m od plaży w ekskluzywnej części najbardziej znanego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS APARTAMENTU OFEROWANEGO DO SPRZEDAŻY:
Przestronny apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 71,58 m2 i powierzchni użytkowej 55,15 m2 (obszerną galerię aż 62 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), gustownie wykończony, oferowany z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, położony na piątym piętrze (szóstej kondygnacji) w ekskluzywnym kompleksie jedyne 150 m od plaży najbardziej znanego i popularnego turystycznie bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg. 
Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki z WC z wanną oraz balkonu z widokiem na okoliczne wzgórza oraz sąsiednie zabudowania (widok od strony północno-zachodniej).


WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

OPIS KOMPLEKSU APARTAMENTOWO-HOTELOWEGO POSEIDON:
Poseidon został oddany do użytku pod koniec 2007 roku i składa się z 8 kondygnacji, a położony jest w północnej części kurortu w najbardziej elitarnej jego części w sąsiedztwie bardzo ekskluzywnych hoteli w odległości ok. 150 m od morza i plaży.
Kompleks posiada duży, ekskluzywny holl recepcyjny, windy, ochronę i monitoring, parking strzeżony, całodobową recepcję, lobby bar, kantor wymiany walut, restaurację, super market, gabinet lekarski, gabinet masażu, 2 baseny na świeżym powietrzu w tym jeden dla dzieci oraz bar przy basenie.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w mega okazyjnej cenie 32.000 EUR, czyli tylko za jedyne 447,05 EUR/m2, a z uwagi na fakt, iż kompleks POSEIDON to apart-hotel, istnieje możliwość wynajmu przez współpracujących z kompleksem tour operatorów!

KOSZTY UTRZYMANIA:
Koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy w tym jakże luksusowym kompleksie wynosi tylko 625 EUR na rok!


WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 62 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003