« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7390

30 000

Pow. całkowita:
58 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 58,16 M2 Z BEZPOŚREDNIM WYJŚCIEM I WIDOKIEM NA BASEN I OGRÓD TYLKO 400 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 515,82 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki apartament dwupokojowy z umeblowaniem i wyposażeniem oraz widokiem na basen w okazyjnej cenie 30.000 EUR w luksusowym kompleksie apartamentowym AMADEUS LUX, zlokalizowanym w centralnej, bardzo prestiżowej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg w odległości 300 m od Aquaparku i tylko 400 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS KOMPLEKSU AMADEUS LUX I APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 58,16 m2 i powierzchni użytkowej 50,35 m2 (obszerną galerię aż 55 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się w sekcji A na parterze i składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, sypialni, łazienki z WC i jednego balkonu oraz jednego tarasu z bezpośrednim wyjściem i widokiem na basen, ogród i centrum kompleksu (widok od strony południowej).

WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

Kompleks AMADEUS LUX został oddany do eksploatacji w 2011 roku, wybudowany w oryginalnym stylu z zastosowaniem drogich materiałów budowlanych (trawertyn, kute żelazo, itp.), a składa się z całodobowej recepcji, ochrony, monitoringu, strzeżonego parkingu, bardzo dużego basenu na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci, kawiarni oraz wielu sklepów.
Kompleks położony jest w centralnej części kurortu, tylko 400 m od morza i plaży oraz około 300 m od Aqua parku.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w okazyjnej cenie 30.000 EUR, czyli tylko za jedyne 515,82 euro/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 EUR/M2 apartamentu na rok, więc łap tę wyjątkową okazję, bo może się już więcej nie powtórzyć!


WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!


ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku danych ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 55 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest ZAREZERWOWANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003