« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7364

19 000

Pow. całkowita:
34 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA BASEN TYLKO 600 M OD PLAŻY W OKAZYJNEJ CENIE 558,82 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Przestronny apartament jednopokojowy typu Studio z widokiem na basen oraz umeblowaniem i wyposażeniem w bardzo okazyjnej cenie 19.000 EUR w eleganckim kompleksie apartamentowym CASA ROSSA w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii, położonym północnej części kurortu tylko 600 m od plaży.

OPIS KOMPLEKSU CASA ROSSA:
Kompleks CASA ROSSA został oddany do użytku w czerwcu 2013 roku, a położony jest w północnej części kurortu tylko 600 m od morza i plaży.
Zaprojektowany i wykończony został w klasycznej śródziemnomorskiej architekturze z bogatym w wystawną roślinność ogrodem i eleganckim basenem.

Jak każdy kompleks i Casa Rossa oferuje właścicielom apartamentów wiele udogodnień, w tym między innymi:
- całodobową recepcję i windę,
- monitoring,
- ochrone,
- parking strzeżony,
- basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- elegancko utrzymane części wspólne i ogród.

OPIS APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu Studio o powierzchni całkowitej 34 m2 (obszerną galerię aż 42 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), wykończony pod pod klucz, a położony jest na drugim piętrze (trzeciej kondygnacji), w nowo oddanym do użytku kompleksie w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym i z balkonem z widokiem na basen i ogród oraz sąsiednią zabudowę (widok od strony wschodniej), przedpokoju oraz łazienki z WC.

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 19.000 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 9,6 EUR/M2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjatkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFROMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 42 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003