Nowe możliwości dla naszych przyjaciół razem z Facebook

Razem z Facebook otwieramy nowe możliwości!

Nasza firma idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom potencjalnych klientów otworzyła nowe możliwości komunikacji społecznej, pomiędzy wszelkimi grupami osób z całego świata zainteresowanych  tematem nieruchomości i udostępniła użytkownikom swój Fan Page na portalu Facebook.

Facebook to dziś najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce, który każdego dnia rośnie w siłę, a dowodem tego jest dynamicznie powiększająca się liczba jego użytkowników.

Facebook przyciągnął już ponad 500 mln użytkowników na całym świecie. To więcej niż cała ludność Unii Europejskiej.

Mając swój profil na portalu społecznościowym wiele osób zaglądało i zagląda tam między innymi po to, by zobaczyć, co słychać u znajomych, albo jak wyglądają znajomi sprzed lat lub co oferują znane im i lubiane marki.

Przed laty wystarczyło wykonać telefon do przyjaciela, albo można było umówić się na ploty i podpytać o interesujące nas tematy, co także miało swój urok, gdyż odbywało się face to face, ale dzisiaj to portal społecznościowy, czyli serwis dla ciekawskich zastąpił tamte sposoby komunikacji społecznej.

Teraz mamy Facebook i jego ogrom zalet.

Jednym z atutów portalu Facebook jest łatwy i wygodny sposób porozumiewania się z drugą osobą oraz jego przejrzystość.

Portal udostępniony jest w ponad 70 wersjach językowych, dzięki czemu mogą z niego korzystać internauci z większości państw na świecie i porozumiewać się z najodleglejszych zakątków świata.

Niektóre osoby mają swój profil na kilku serwisach społecznościowych  np. Nasza-klasa, Facebook, Myspace, Goldenline, osobistym blogu, stronie zakładu pracy i kto wie, gdzie jeszcze, a wszystko dlatego, że każdy z tych serwisów otwiera nowe możliwości i oferuje inne gadżety internetowe.

Analitycy przewidują, że to tylko początek, a rozrost internetowej społeczności do miliarda członków nastąpi szybciej, niż dotychczas przypuszczano.

Najnowsze badania pokazują także, że w ciągu ostatnich dwóch lat znacząco zwiększyła się liczba internautów w wieku powyżej 30 roku życia i starszych korzystających z tego typu serwisów. Przykładem może tu być fakt, że według stanu na koniec 2008 roku z portali społecznościowych korzystało tylko 9 proc. internautów w przedziale wiekowym 55-65 lat, o tyle w połowie tego roku odsetek ten zwiększył się aż do 44 proc. Z 4 do prawie 17 proc. zwiększył się też odsetek najstarszych internautów w wieku powyżej 70 roku życia korzystających ze wspomnianych serwisów. Ogółem szacuje się, że w ciągu najbliższych trzech lat liczba internautów w wieku powyżej 45 roku życia, którzy będą posiadać konto na Facebooku i innych podobnych serwisach, co najmniej potroi się.

Zwiększone zainteresowanie portalami społecznościowymi jest związane z szybkim rozwojem social media i tym, że korzysta z nich coraz więcej ludzi zarówno starszych, jak i młodszych.

Zachęcamy zatem wszystkich użytkowników naszego serwisu do skorzystania z nowych możliwości, jakie daje nasz nowy Fan Page  z odmienioną szatą graficzną oraz nowa aplikacja na najbardziej popularnym portalu społecznościowym Facebook i zapraszamy do dołączenia do grona naszych przyjaciół, dziękując przy tym z góry za każdy znak.

Nowe możliwości dla naszych przyjaciół razem z Facebook

Oferty specjalne (Pokaż wszystkie oferty specjalne)

Oferty premium (Pokaż wszystkie oferty premium)