« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, MIAMI, USA

Symbol: ILSB0202

349 000 $

Pow. całkowita:
275 m2

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
4

Opis oferty

EKSKLUZYWNY APARTAMENT W SERCU MIAMILuksusowy apartament z niesamowitym widokiem na Ocean Atlantyckim o powierzchni całkowitej 275 m2 w Miami.INFORMACJE PODSTAWOWE O MIAMI:Miami – Najbardziej ekscytujące miasto Florydy, jest niezwykle pięknym miejscem położonym nad Oceanem Atlantyckim, najdalej wysunięte na południe duże miasto w kontynentalnych USA.

Ze względu na południowe położenie i duży procent ludności miasta mówiącej po hiszpańsku, Miami jest oknem USA na kraje Ameryki Łacińskiej. Kąpielisko i ośrodek wypoczynkowy o światowej sławie. Dwa uniwersytety; kościół klasztorny Św. Bernarda.

Turystyka ma ważny udział w gospodarce miasta. Tu zaczyna się połączony mostami łańcuch wysepek Florida Keys zakończony miasteczkiem Key West położonym zaledwie 90 mil od wybrzeży Kuby. Turystów przyciągają plaże, rejsy startujących stąd ku wyspom Morza Karaibskiego wycieczkowców, znane w całej Ameryce Oceanarium i unikalne życie nocne (ang.nightlife), szczególnie barwne w dzielnicy "Little Cuba".DANE PODSTAWOWE APARTAMENTU:Prezentowany apartament znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, jest bardzo stylowo wykończony.

Dookoła rozpościerają sie piękne widoki na ocean oraz ogrody.

Apartament składa się z przestronnego salonu ze wspaniałym widokiem na Ocean, trzech sypialni każda z prywatną łazienką i każda z nich ze wspaniałym widokami na okolicę.

Cały apartament jest w pełni wykończony i stylowo urządzony.WAŻNE: Cena apartamentu wynosi jedynie 4000 zł za m2, a dodatkowo właściciel ma możliwość korzystania z basenu i w cenie również garaż na dwa samochody.ZAINTERESOWNY?

DZWOŃ!

+48 608 363 366

stanislaw.lewicki@ilspoland.plUWAGA: Obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003