« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, BELEK, TURCJA

Symbol: ILSA0250

225 000

Pow. całkowita:
210 m2

Powierzchnia działki (m2):
250 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY, KOMPLEKS DOMÓW

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
5

Rodzaj rynku:
PIERWOTNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

LUKSUSOWY DOM NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM W TURCJI W ANTALYA Z WIDOKIEM NA BASEN - Z ILS PROSTO OD DEVELOPERA- ZOBACZ!Prezentowany kompleks Domów o najwyższym standardzie wykonania, zlokalizowany jest blisko, bardzo prestiżowej i spokojnej części znanego tureckiego kurortu nadmorskiego- Belek w Antalya, blisko plaży nad Morzem Śródziemnym w Turcji.INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Antalya (łac. Attalea)- miasto w południowo-zachodniej Turcji, nad zatoką Antalya (Morze Śródziemne) w starożytnej krainie Pamfilia, u południowych podnóży gór Taurus, ośrodek administracyjny prowincji Antalya. Około 603,2 tys. mieszkańców. Znany kurort wypoczynkowy na riwierze tureckiej, w szczycie sezonu turystycznego populacja miasta wzrasta nawet do 2 milionów osób.OPIS KOMPLEKSU I DOMU:

Prezentowany dom stanowi przykład, jest pięciopokojowy o powierzchni całkowitej 210 m2 i został oddany do użytku w 2009, a jest oferowany do sprzedaży w pełni wykończony pod klucz, posiadający między innymi samodzielny system klimatyzacyjny, wyposażoną i umeblowaną kuchnię z łazienką z WC oraz luksusowe drzwi i okna, a na podłogach marmur i panele podłogowe.WAŻNE: Atutem kompleksu jest jego wyjątkowe położenie, 1000 m od plaży i wody Morza Środziemnego, 100 m od pola golfowego, 50 m od przystanku autobusowego dowożącego turystów na plażę, 100 m od parku i około 1500 m od międzynarodowego lotniska.W cenach pozostałych domów uwzględniono pełne wykończenie i umeblowanie kuchni wraz z łazienkami, zaś całkowite umeblowanie płatne jest dodatkowo i oferowane w pakietach, a ponadto oferowany jest bezpłatny dostęp do:

- Lobby bar dla gości

- Basen otwarty (dla dorosłych i dzieci)

- Taras widokowy

- Całodobowa recepcja

- Parking

- Ochrona całodobowaWAŻNE: Cena 1071,43 EUR/M2 jest ceną BRUTTO.W pokojach stylowe podłogi, pokryte wysokiej klasy marmurem oraz miejscowo panelami, kuchnia zabudowana na wymiar, łazienki zaopatrzone w wanny, prysznice, umywalki, itp., zaś na klatkach schodowych i w pomieszczeniach wspólnych (korytarze, hall recepcyjny, itp.) płytki- terakota i granitogres.WAŻNE: W chwili obecnej pozostało kilka dostępnych domów, zaś cena prezentowanego domu wraz z przynależną działką to 225.000 EUR.

W całym kompleksie zostało już sprzedanych kilka domów obcokrajowcom z całej Europy, a co za tym idzie warto wzorując się na obcokrajowcach potraktować zakup domu, jako inwestycję alternatywną do giełdy, czy też lokat bankowych.ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 608 363 366

Stanislaw.lewicki@ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku danych ILS, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Sekretariat ILS POLAND GROUP

Sekretariat ILS POLAND GROUP

sekretariat@ilspoland.com

tel.: +48 668 803 003

skype: sekretariat.ilspoland.pl

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003