« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, MAHMUTLAR, TURCJA

Symbol: ILSB1061

81 500

Pow. całkowita:
106 m2

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
3

Piętro:
5

Rodzaj rynku:
PIERWOTNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

NOWY TRZYPOKOJOWY APARTAMENT W UKOŃCZONYM KOMPLEKSIE ZALEDWIE 350 METRÓW OD PLAŻY I MORZA W DOBRTEJ CENIE! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Prezentowany apartament znajduje się w obiekcie Angels Home który jest usytuowany zaledwie 350 metrów od plaży i morza, położony w kurorcie turystycznym Mahmutlar. Mahmutlar to jedno z najpopularniejszych miasteczek w bezpośrednim sąsiedztwie Alanyi. Centrum, w którym znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy z pamiątkami, supermarkety, banki i apteki, znajduje się tylko 750 metrów od kompleksu.

Budowa obiektu rozpoczęła się w grudniu 2012 roku i zakończyła się w czerwcu 2014.

Kompleks oferuje otwarty basen, basen dla dzieci, taras słoneczny, zjeżdżalnie, plac zabaw dla dzieci, saunę, siłownię i basen kryty, internet Wi-Fi a o utrzymanie porządków w częściach wspólnych dba dozorca. Ponadto na dachach usytuowano taras słoneczny z jacuzzi i bar. Każdy z budynków posiada 2 windy, kamery ochrony, generator prądotwórczy i recepcję.OPIS APARTAMENTU:

Prezentowany apartament znajduje się na 5 piętrze budynku i ma powierzchnię 106m2 na którą składa się:

- pokój z aneksem kuchennym,

- 2 sypialnie,

- łazienka,

- balkon.Zdjęcia nieruchomości zawarte w ogłoszeniu przedstawiają przykładowe mieszkanie w danym obiekcie. Mieszkania, w zależności od piętra i ułożenia względem stron świata, mogą odbiegać planem, wykończeniem czy wyposażeniem od przedstawionych na załączonych zdjęciach.PODSTAWOWE ODLEGŁOŚCI:Odległość do lotniska Antalya: 144 km

Odległość do lotniska Gazipasa: 30 km

Odległość do plaży: 350 m

Odległość do supermarketu: 450m

Odległość do portu: 13 km

Odległość do przystanku autobusowego: 650mINFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Mahmutlar to miasto w Turcji w prowincji Antalya, na Riwierze Tureckiej, nad Morzem Śródziemnym. Ze względu na turystyczny charakter miasta liczba mieszkańców mocno waha się ze względu na porę roku i w lecie osiąga 50 - 60.000, podczas gdy zimą spada do 15.000 mieszkańców. W mieście oprócz obywateli Turcji przebywa na stałe ok. półtora tysiąca Holendrów, Irlandczyków i Niemców. Główną gałęzią gospodarki Mahmutlar jest turystyka oraz rolnictwo (uprawa bananów i warzyw).

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalnoprawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

Ilona.biercewicz@ilspoland.pl,WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii (22) i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003