« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, MAHMUTLAR, TURCJA

Symbol: ILSB1036

35 000

Pow. całkowita:
37 m2

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
PIERWOTNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

NOWY APARTAMENT TYPU STUDIO W UKOŃCZONYM KOMPLEKSIE ZALEDWIE 400 METRÓW OD PLAŻY I MORZA - ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Prezentowany apartament znajduje się w obiekcie Sky Blue usytuowany zaledwie 400 metrów od plaży i morza, położony w kurorcie turystycznym Mahmutlar. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne restauracje sklepy a także park i cotygodniowy bazar owocowo-warzywny.Sky Blue wybudowany jest w nowoczesnym, funkcjonalnym stylu. Składa się z 9 pięter, oferuje m.in. basen, basen dla dzieci, siłownię, saunę, a także zimowy, ogrzewany basen kryty. Wokół budynku posadzono liczne kwiaty, drzewa palmowe, które zapewnią cień w upalne dni.Sky Blue to w sumie 40 apartamentów (6 apartamentów typu studio położonych na parterze, 18 apartamentów z jedną sypialnią, 16 z dwiema) i 4 dwupoziomowe apartamenty. Powierzchnie mieszkań zaczynają się od 37m2, a kończą na 160m2.

Sky Blue oferuje wysoki standard wykończenia w rozsądnej cenie. Świetna lokalizacja, wysokiej jakości materiały budowlane, nowoczesny design oraz profesjonalne zarządzanie obiektem gwarantuje komfort i satysfakcję z inwestycji.Zdjęcia nieruchomości zawarte w ogłoszeniu przedstawiają przykładowe mieszkanie w danym obiekcie. Mieszkania, w zależności od piętra i ułożenia względem stron świata, mogą odbiegać planem, wykończeniem czy wyposażeniem od przedstawionych na załączonych zdjęciach.OPIS APARTAMENTU:

Prezentowany apartament znajduje sie na parterze budynku i ma powierzchnię 37m2 na którą składa się:

- pokój z aneksem kuchennym,

- łazienka,

- balkon.PODSTAWOWE ODLEGŁOŚCI:Odległość do lotniska Antalya: 135 km

Odległość do lotniska Gazipasa: 33 km

Odległość do plaży: 400 m

Odległość do supermarketu: 200m

Odległość do portu: 1 km

Odległość do przystanku autobusowego: 200mINFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Mahmutlar to miasto w Turcji w prowincji Antalya, na Riwierze Tureckiej, nad Morzem Śródziemnym. Ze względu na turystyczny charakter miasta liczba mieszkańców mocno waha się ze względu na porę roku i w lecie osiąga 50 - 60.000, podczas gdy zimą spada do 15.000 mieszkańców. W mieście oprócz obywateli Turcji przebywa na stałe ok. półtora tysiąca Holendrów, Irlandczyków i Niemców. Główną gałęzią gospodarki Mahmutlaru jest turystyka oraz rolnictwo (uprawa bananów i warzyw).

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalnoprawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

Ilona.biercewicz@ilspoland.pl,WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii (38) i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003