« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, MAHMUTLAR, TURCJA

Symbol: ILSB0978

52 900

Pow. całkowita:
56 m2

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
5

Rodzaj rynku:
PIERWOTNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

NOWY PRZESTRONNY ELEGANCKO WYKOŃCZONY APARTAMENT POŁOŻONY ZALEDWIE 500 M OD PLAŻY NA NOWYM OSIEDLU W REWELACYJNEJ CENIE 52.900 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Przestronny dwupokojowy apartament z dużym balkonem w bardzo okazyjnej cenie tylko 52.900 EUR, zlokalizowany jedyne 500 m od plaży, na nowym eleganckim osiedlu oddanym do użytku w maju 2013r.OPIS KOMPLEKSU I APARTAMENTU:

Prezentowany apartament jest dwupokojowy (z jedną sypialnią) o powierzchni całkowitej 56 m2 i powierzchni użytkowej 48 m2, położony jest na piątym piętrze (obszerną galerię 47 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie WWW.ILSPOLAND.PL).

Wszystkie apartamenty wykończone są w bardzo wysokim standardzie, podłogi pokryte ceramiką, kuchenny blat roboczy z granitu, każdy pokój jest klimatyzowany.

Ogrzewanie realizowane poprzez klimatyzację dwufunkcyjną, ogrzewanie wody poprzez bojler elektryczny.

Deweloper za dodatkową opłatą proponuje do wyboru pełne wyposażenie i umeblowanie mieszkania według życzenia kupującego.

Koszt przeniesienia prawa własności pokrywa kupujący, a czynsz miesięczny za zarządzanie wynosi tylko 40 EUR.Suite Residence to nowy luksusowy apartamentowiec. Obiekt oddano do użytku w maju 2013. Kompleks położony jest w Mahmutlar przy Ataturk Street, w jednym z bardziej popularnych regionów w Alanyi. Od strony wschodniej kompleks sąsiaduje z sadem pomarańczowym, który wiosną, kiedy drzewka zaczynają kwitnąć wygląda olśniewająco. Na pierwszym i drugim poziomie usytuowane są powierzchnie użytkowe. W sąsiedztwie kompleksu znajdują się różnorodne restauracje, bary czy też sklepy. Sam budynek jest wyposażony w windę, basen, basen dla dzieci, generator prądu, Wi Fi internet, siłownię, jacuzzi, taras słoneczny.PODSTAWOWE ODLEGŁOŚCI:

Odległość do lotniska Antalya: 137km

Odległość do lotniska Gazipasa: 33km

Odległość do sklepu: 100 m

Odległość od przystanku autobusowego: 3 m

Odległość do plaży: 500 m

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Mahmutlar to miasto w Turcji w prowincji Antalya, na Riwierze Tureckiej, nad Morzem Śródziemnym. Ze wzgledu na turystyczny charakter miasta liczba mieszkańców mocno waha się ze względu na porę roku i w lecie osiąga 50 - 60.000, podczas gdy zimą spada do 15.000 mieszkańców. W mieście oprócz obywateli Turcji przebywa na stałe ok. półtora tysiąca Holendrów, Irlandczyków i Niemców. Główną gałęzią gospodarki Mahmutlaru jest turystyka oraz rolnictwo (uprawa bananów i warzyw).ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 21 41 51

Ilona.biercewicz@ ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku danych ILS, zaś obszerną galerię 47 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003