« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, ALANYA-KESTEL, TURCJA

Symbol: ILSB1039

67 000

Pow. całkowita:
63 m2

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
PIERWOTNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

NOWY WYKOŃCZONY APARTAMENT W KAMERALNYM KOMPLEKSIE TYLKO 300 METRÓW OD PLAŻY I MORZA W CENTRUM KESTEL! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Kompleks apartamentowy KESTEL BREEZE położony jest w malowniczej miejscowości Kestel.

Kestel znajduje się pomiędzy kurortem Alanya i Mahmutlar, miasteczko to słynie z długich, piaszczystych plaż i ładnych terenów zielonych. Odległość do centrum miasta Alanya wynosi 8 km, odległość do centrum Mahmutlar wynosi 4 km.Kompleks apartamentowy Kestel Breeze oddalony jest od plaży zaledwie 300m. Obiekt składa się z dwóch budynków i wspólnych obiektów rekreacyjnych takich jak basen, plac zabaw dla dzieci, sauny i studia fitness.W bloku A znajduje się 16 apartamentów z jedną sypialnią i 8 penthousów. W mniejszym bloku B są tylko 4 dwupokojowe apartamenty i dwa luksusowe penthousy z trzema sypialniami .OPIS APARTAMENTU:

Prezentowany apartament ma powierzchnię 63m2 wraz z balkonem, na którą składa się:

- salon z aneksem kuchennym,

- 1 sypialnia,

- łazienka,

- balkon.WYKOŃCZENIE W CENIE OBEJMUJE:

• Podłogi wyłożone kaflami,

• Meble kuchenne na wysoki połysk z granitowymi blatami,

• Podwójne szklone okna z PVC,

• Dekoracyjne podwieszane sufity z oświetleniem punktowym,

• Łazienka wyłożona płytkami z sanitariatami,

• Izolacja przeciwwilgociowa w łazienkach,

• Ogrzewanie podłogowe w łazienkach,

• Stalowe drzwi wejściowe,

• Panelowe drzwi do pokojów,

• Klimatyzatory.UWAGA: Obszerną galerię aż 81 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.PL!PODSTAWOWE ODLEGŁOŚCI:

Odległość do lotniska Antalya: 135 km

Odległość do lotniska Gazipasa: 36 km

Odległość do plaży: 300 m

Odległość do supermarketu: 300m

Odległość do portu: 8 km

Odległość do przystanku autobusowego: 250mWAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalnoprawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

Ilona.biercewicz@ilspoland.pl,WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 81 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003