« wróć do listy ofertOBIEKT na SPRZEDAŻ, WŁADYSŁAWOWO, POLSKA

Symbol: ILSC2551

1 570 275

Pow. całkowita:
620 m2

Rodzaj obiektu:
PENSJONAT, TURYSTYCZNO/HOTELOWY

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

ATRAKCYJNY PENSJONAT NAD MORZEM, ŚWIETNIE POŁOŻONY W POBLIŻU LATARNI MORSKIEJ! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL NA OKAZYJNY ZAKUP WŁASNEGO I DOCHODOWEGO OBIEKTU Z POTENCJAŁEM ADAPTACYJNYM!Pensjonat w doskonałym stanie, minuty spacerem nad morze - w pobliżu innych, atrakcyjnych miejscowości wczasowych nad polskim Bałtykiem.OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Duży, 3-piętrowy budynek z poddaszem, położony na działce ok. 900 m2.

Obiekt składa się z 12 pokoi pod wynajem, apartamentu oraz luksusowego mieszkania dla właściciela.

Wszystkie pomieszczenia są w bardzo wysokim standardzie.

Do dyspozycji jest garaż.

Część pokoi posiada balkony wyłożone wysokiej klasy płytkami ceramicznymi, łazienki z kabinami prysznicowymi wykończone terrakotą oraz glazurą bardzo dobrej jakości.

Obiekt ma własną kotłownię oraz źródło CW, jest również podłączony do miejskiej sieci kanalizacyjnej.

Do dyspozycji gości duża działka oraz pralnia i suszarnia.

Budynek jest częściowo podpiwniczony.

Cały obiekt jest ogrodzony estetycznym płotem co daje poczucie pełnej prywatności oraz bezpieczeństwa.INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Rozewie to część miasta Władysławowa, tworząca jednostkę pomocniczą – osiedle. Położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Kaszubskim. Według danych urzędu miejskiego powierzchnia osiedla wynosi 148,5 ha.WAŻNE:

Oferta atrakcyjna ze względu na położenie i bliskość atrakcji miejscowości wczasowych w pobliżu. Własny hydrofor zapewnia pełną autonomiczność budynku.ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

tel. +48 91 820 15 07

tel./fax +48 91 820 15 08

tel. kom. +48 668 803 003WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Sekretariat ILS POLAND GROUP

Sekretariat ILS POLAND GROUP

sekretariat@ilspoland.com

tel.: +48 668 803 003

skype: sekretariat.ilspoland.pl

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003