« wróć do listy ofertOBIEKT na SPRZEDAŻ, SZCZECIN, POLSKA

Symbol: ILSA0063

1 100 000

Pow. całkowita:
300 m2

Powierzchnia działki (m2):
380 m2

Rodzaj obiektu:
INNY

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

Opis oferty

ELEGANCKI WOLNOSTOJĄCY PRZESTRONNY DOM NA STARYM POGODNIE - WYNAJMOWANY NA BIURAWysokiej klasy, piękny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2, umiejscowiony na działce 380 m2 w eleganckim miejscu szczecińskiej dzielnicy willowej Pogodno.

Dom w otoczeniu zieleni, przy bardzo cichej i spokojnej, jednokierunkowej ulicy w sąsiedztwie nowowybudowanych domków i willi, składający się z czterech wydzielonych apartamentów z osobnymi wejściami z których 2 wynajmowane są pod działalność biurową, zaś w kolejnym mieszkają właściciele, a czwarty wynajmowany jest, jako mieszkanie.

Wszystkie apartamenty wykończone są drogimi materiałami i wyposażone w wysokim standardzie. Budynek podpiwniczony, posiadający garaż, natomiast wkoło budynku, piękny zazieleniony ogródek oraz kilka dodatkowych miejsc parkingowych.Dom idealnie nadaje się dla osób pragnących inwestycji kapitału, celem czerpania zysków z wynajmu lub dla zainteresowanych zamieszkaniem w luksusowej willi, w zaciszu domowego ogródka, w otoczeniu spokojnych sąsiadów.ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

tel. kom. +48 606 214 151

ilona.biercewicz@ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Obszerną galerię 7 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003