« wróć do listy ofertOBIEKT na SPRZEDAŻ, GĄSKI, POLSKA

Symbol: ILSA0311

8 200 000

Pow. całkowita:
1580 m2

Pow. działki:
67500 m2

Rodzaj obiektu:
PAŁAC,DWOREK/PAŁAC

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

ODRESTAUROWANY KOMPLEKS PAŁACOWO-PARKOWY W NADMORSKIEJ MIEJSCOWOŚCI GĄSKIPrzepiękny malowniczo położony Pałac Morski w nadmorskiej miejscowości letniskowej Gąski gm. Mielno, z XIX wieku w stylu neoklasycznym, po kapitalnym remoncie, przeprowadzonym kilka lat temu.

Otoczony zabytkowym parkiem o powierzchni 6,7 ha. obiekt pełni teraz funkcję ośrodka rehabilitacyjno-wczasowego, organizowane są w nim Przyjęcia Weselne, i inne imprezy okolicznościowe jak Bale Sylwestrowe, Przyjęcia komunijne, wczasy szkoleniowe.Jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek na łonie natury. Piękny park i malownicza okolica zachęcają do spacerów i wycieczek.

Na terenie parku znajduje się boisko sportowe, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko z grillem oraz bezpłatny parking dozorowany .

Cały teren jest ogrodzony.

Ośrodek dysponuje 80 miejscami noclegowymi z pełnym węzłem sanitarnym z możliwością zwiększenia do 90 przy obłożeniu wybranych pokoi 5-6 osobami.

Pałac Morski posiada salę bankietowo-konferencyjną wyposażoną w sprzęt audio-video oraz salę gimnastyczną i rehabilitacyjną.

Goście mogą też korzystać z różnych zabiegów odnowy biologicznej.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Nieruchomość, stanowi Pałac o powierzchni użytkowej 1.161 m2, położonej na działce o łącznej powierzchni 6,75 ha.WAŻNE: Pałac nie jest wpisany do rejestru zabytków.Obiekt Pałacu składa się dwóch brył: budynku głównego oraz skrzydła od strony północnej. Cześć budynku głównego-dwukondygnacyjna, częściowo podpiwniczona, z poddaszem użytkowym. Po stronie północnej parterowe skrzydło podpiwniczone z poddaszem użytkowym. Pałac zbudowany jest w stylu neoklasycznym fasada zwrócony ku zachodowi.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:PARTER: hol 26 m2, recepcja, 3 sale konferencyjne (100, 35 36 m2) Salon Jacuzzi, pokój zabiegów, stołówka, zaplecze kuchenne, pomieszczenia socjalne dwa pokoje dwuosobowe, w podpiwniczeniu stołówka i zaplecze kuchenne.I PIĘTRO: 18 pokoi, 2-4 osobowych około 480 m2II PIĘTRO: 8 pokoi 2-4 osobowych około 230 m2Obiekt gotowy na przyjęcie 80-90 osób.W latach 1988-1994 pałac kompleksowy remont łącznie z wymianą stropów, ścian poziomych izolacji przeciwwilgociowych, nowa konstrukcję dachu i ocieplenie. Konstrukcja budynku została wymieniona na elementy żelbetowo-stalowe co wpływa na łatwość aranżacji pomieszczeń. W 2006r. została kompleksowo odnowiona.Została przygotowana wstępna koncepcja rozbudowy istniejącego obiektu jak również zagospodarowania parku. Budynek pałacu może być rozbudowana o dodatkowe skrzydło od strony południowej tworząc bryłę w kształcie litery U z otwartym dziedzińcem na park lub w kształcie zamkniętego prostokąta z wewnętrznym dziedzińcem. Uwarunkowania terenu i brak rosnącego drzewostanu bezpośrednio przy budynku dają szereg możliwości na rozbudowę obiektu oraz znaczne zwiększenie powierzchni użytkowej.Na terenie nieruchomości posadowione są dodatkowo dwa budynki:1. Budynek wielofunkcyjny o powierzchni użytkowej 410 m2 parterowy , w którym znajdują się pomieszczenia dla pracowników pałacu z przeznaczeniem na cele mieszkalne, kotłownia ze składem opału, dwa garaże, pomieszczenia pomp i hydroforni, rozdzielni, warsztatu. Budynek z 1991r.

2. Budynek gospodarczy o powierzchni 10 m2.Cały teren pałacu i parku jest ogrodzony z dwiema bramami wjazdowymi, powierzchnia 2.603 m2 wyłożona kostką "polbruk", na terenie parku, kort do tenisa, boisko do koszykówki, miejsce na grilla. Na terenie Parku wykonane zostały prace pielęgnacyjne z jednoczesną inwentaryzacja drzewostanu, na terenie parku jest prawie tysiąc drzew.ZAINTERTESOWANY?

DZWOŃ!

+48 608 363 366

stanislaw.lewicki@ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Obszerną galerię 14 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003