« wróć do listy ofertLOKAL na WYNAJEM, BIELICE, POLSKA

Symbol: ILSC1720

2 500

Pow. całkowita:
138 m2

Rodzaj lokalu:
PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY, HANDLOWO-USŁUGOWY, GASTRONOMICZNY, KOMPLEKS LOKALI, BIUROWY, INNY

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
wtórny

Opis oferty

DO WYNAJĘCIA LOKAL W CENTRUM BIELIC O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 138 M2 – ZA JEDYNE 2.500 ZŁ/M-C- ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Idealny lokal nadający się na działalność rekreacyjną, magazyn, halę produkcyjną, szwalnię, jak również na PUB lub dyskotekę.Budynek po byłej sali gimnastycznej w centrum miejscowości gminnej Bielice, w powiecie pyrzyckim.

Powierzchnia użytkowa: 138 m2. Niezależne wejście. W pobliżu plac manewrowy.LOKALIZACJA:

Gmina Bielice położona jest w północno-zachodniej części powiatu pyrzyckiego. Siedzibą gminy jest wieś Bielice.

Do 31 grudnia 1998 gmina wchodziła w skład województwa szczecińskiego. Gmina leży na równinach: Pyrzycko-Stargardzkiej i Wełtyńskiej. Przez gminę przepływa rzeka Bielica uchodząca do pobliskiego Jeziora Będogoszcz.

Północno-wschodnia część przylega do Jeziora Będgoszcz. Przez wieś Babinek położoną w północnej części prowadzi czerwony szlak turystyczny "Przez Trawiastą Buczynę".KOMUNIKACJA:

Miejscowość Bielice jest doskonale skomunikowana. Odległość z Bielic do stolicy powiatu, Pyrzyc wynosi 15 km. Natomiast od centrum Szczecina około 30 km.

Lada chwila zostanie oddana trasa szybkiego ruchu Szczecin - Gorzów (z wjazdem w Gardnie). Dzięki nowej, szybkiej trasie uzyskujemy wręcz doskonałe połaczenie ze Szczecinem i Berlinem, a w przeciwnym kierunku z Gorzowem, Zieloną Górą czy Poznaniem i Warszawą.WAŻNE:

Kaucja w wysokości 2.500,00 PLN (zwrotna w przypadku, jeżeli umowa najmu nie zostanie rozwiązana przed upływem 12 m-cy i po rozliczeniu płatności za wynajem)INFORMACJE DODATKOWE

Cena najmu nie zawiera podatku od nieruchomości. Woda i prąd dostępne, rozliczane według zużycia.UWAGA:

Oferta godna polecenia dla ludzi z pomysłem lub inwestorów. Dostępna od zaraz.ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

tel. +48 91 820 15 07

tel./fax +48 91 820 15 08

tel. kom. +48 668 803 003WIĘCEJ INFORMACJII I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Sekretariat ILS POLAND GROUP

Sekretariat ILS POLAND GROUP

sekretariat@ilspoland.com

tel.: +48 668 803 003

skype: sekretariat.ilspoland.pl

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003