Cena:
520 000 zł
Pow. całkowita:
100 m2
Rodzaj lokalu:
BIUROWY
Liczba pomieszczeń:
5
Ilość poziomów:
1
Piętro:
2
Rodzaj rynku:
WTÓRNY
Opis oferty
PRZESTRONNE POMIESZCZENIA BIUROWE Z POTENCJAŁEM IDEALNE DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W POBLIŻU CENTRUM HANDLOWEGO ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - SPRAWDŹ!
Przestronny lokal o powierzchni 100m2 o doskonałym i wygodnym rozkładzie w idealne do prowadzenia działalności gospodarczej.
Lokal znajdujduje się na drugim piętrze dwu piętrowego budynku, zlokalizowanego w pobliżu centrum handlowego.
OPIS LOKALU:
Pięć pomieszczeń biurowych o ogólnej powierzchni użytkowej 100m2.
Wejście do pomieszczeń z holu.
Lokal posiada 2 księgi wieczyste.
3 pomieszczenia o pow. użytkowej ok. 56m2 z możliwością odliczenia podatku VAT.
2 pomieszczenia o pow. użytkowej ok. 44m2
WAŻNE:
Ogrzewanie elektryczne.
Opłaty dodatkowe ok. 450 zł.
Parking w pobliżu.
Idealny dostęp do komunikacji miejskiej.
Istnieje mozliwość wykupienia holu i pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na tym samym poziomie.
UWAGA:
Lokal w dobrym stanie technicznym.
Lokal dostępny w przeciągu miesiąca po dokonaniu transakcji.
ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
tel. kom. +48 668 803 003
WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.PL
UWAGA: Obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
Zdecydowany? Sprawdź dostępne sposoby rezerwacji
WIZYTA W BIURZE ILS
KORESPONDENCYJNIE POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ
OSOBIŚCIE NA MIEJSCU
Szczegóły oferty
Zdecydowany? Sprawdź dostępne sposoby rezerwacji
WIZYTA W BIURZE ILS
KORESPONDENCYJNIE POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ
OSOBIŚCIE NA MIEJSCU
Opcje oferty
Zapytaj o ofertę