Działka na sprzedaż, Zakopane, PolskaSymbol: ILSE0005

oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

Cena:
320 000 zł

Pow. działki:
670 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

Rodzaj rynku:
wtórny

Opis oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA ORLĄ PERĆ I GIEWONT W ZIMOWYM KURORCIE ZAKOPANE W DZIELNICY OLCZA-JANOSÓWKA

Rewelacyjnie położona działka budowlana o powierzchni 670 m2 z widokiem na Orlą Perć i Giewont. Działka położona jest w największej dzielnicy Zakopanego- OLCZA (Janosówka). Olcza znajduje się we wschodniej części Zakopanego. Zabudowę tworzą głównie domy jednorodzinne i liczne domy wczasowe. Główną ulicą Olczy jest ulica Droga do Olczy. Przez dzielnicę przepływa Olczyski Potok.

Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego (całkowitą treść miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OLCZA w pliku PDF do pobrania prezentujemy, wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a zapisy, dotyczące działki z przedmiotowej oferty znajdują się w treści dokumentu na stronach od 20 do 23- działka w planie ma symbol 17MN). Podstawowe przeznaczenie to budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, usługi komercyjne realizowane jako wynajem pokoi dla turystów w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych.

Dostępne media to prąd, woda i kanalizacja.

WAŻNE: CENA ZAWIERA PROJEKT DOMU WYKONANY PRZEZ ZNANEGO ZAKOPIAŃSKIEGO ARCHITEKTA P. KARPIEL.

UWAGA: Przed Sądem Rejonowym w Zakopanem od 2017 roku toczy się postępowanie o ustanowienie służebności drogi koniecznej do przedmiotowej działki. W toku postępowania wydadna została m.in. opinia geodezyjna, poprzedzona wcześniejszymi czynnościami geodezyjnymi na gruncie oraz oględzinami przedmiotu sporu z udziałem sądu i stron, celem identyfikacji nieruchomości przez które przebiegać ma szlak służebny do działki władnącej, tj. z niniejszej oferty. W listopadzie wydana została i w grudniu 2019 roku doręczona stronom postępowania opinia biegłego sądowego ds. inżynierii ruchu drogowego i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Proceduralnie Sąd po zamknięciu etapu związanego z opiniami ds. drogownictwa, przejdzie do ostatniego etapu, tj. ustalenia wysokości wynagrodzenia za korzystanie ze szlaku służebnego i w tym celu zostanie powołany biegły z kolejnej już trzeciej specjalności. Ponieważ i na tym, ostatnim już etapie przysługiwać będą stronom uprawnienia procesowe do złożenia ewentualnych zarzutów do opinii biegłego, niezwykle trudno prognozować termin zakończenia postępowania sądowowego przed pierwszą instancją i datę jego uprawomocnienia, zwłaszcza, że pozostaną jeszcze stronom uprawnienia do złożenia ewentualnej apelacji. Mając powyższe na uwadze, sprzedający deklaruje, że do czasu prawomocnego zakończenia, toczącego się postępowania sądowego, cena ofertowa nieruchomości pozostanie na tym, okazyjnym poziomie 320.000 PLN, natomiast po zakończeniu i uprawomocnieniu się rozstrzygnięcia, cena ulegnie zmianie i podwyższeniu do wysokości aktualnych cen rynkowych w okolicy.

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLANDCOM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś więcej informacji oraz szczegółów, a także szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Symbol
ILSE0005
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
NIEAKTUALNA
Rodzaj rynku
wtórny
Cena cena w innych walutach
320 000, 00 PLN
Cena za m2
477, 61 PLN
Cena negocjowana
Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Powiat
TATRZAŃSKI
Gmina
ZAKOPANE
Miejscowość
ZAKOPANE
Dzielnica - osiedle
OLCZA
Powierzchnia działki
670, 00 m²
Szerokość działki (mb.)
30, 00
Długość działki (mb.)
27, 00
Kształt działki
TRAPEZ
Zagospodarowanie działki
NASADZENIA
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOC. KOMUNALNY, KANAL.SANIT.
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Czy jest KW
Nr Licencji
11678
Cechy dodatkowe
WIDOK NA GÓRY, DUŻY POTENCJAŁ, OKAZYJNA CENA

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław
Lewicki


stanislaw.lewicki@ilspoland.com
tel.: +48 608 363 366

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

Działka na sprzedaż, Zakopane, PolskaSymbol: ILSE0005