« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, WIRÓWEK, POLSKA

Symbol: ILSA1993

60 000

Powierzchnia działki (m2):
1940 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

Opis oferty

SZUKASZ DZIAŁKI BUDOWLANEJ ALE TYLKO W OKAZYJNEJ CENIE? OTO I ONA! DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA 1.940 M2 W SĄSIEDZTWIE ZABUDOWY TYLKO 4 KM OD GRYFINA W BEZKONKURENCYJNEJ CENIE 60.000 ZŁ! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Malowniczo położona działka budowlana z potencjałem, a do tego ogrodzona, z wydaną decyzją o warunkach zabudowy i odnowionymi granicami w centrum Wirówka w odległości kilkudziesięciu metrów od historycznego odrestaurowanego dworku i parku, jedyne 4 km od Gryfina i tylko 29 km od centrum Szczecina.

CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI I WARUNKÓW ZABUDOWY:
Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w szczególności:
- forma zabudowy- budynek mieszkalny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym i dobudowanym garażem,
- powierzchnia zabudowy do 17% tj. 330m2,
- szerokość elewacji frontowej budynku od drogi od 11 do 16m,
- dach dwuspadowy o kacie nachylenia połaci głównych 45 stopni, kalenica równolegle do frontu działki, dopuszcza się stosowanie lukarn,
- wysokość kalenicy do 8m.

WAŻNE: Bezpośrednio na granicy działki przyłącza energii elektrycznej i wodociąg oraz linia telefoniczna, a dodatkowo dla działki wydano zaświadczenie o możliwości przyłączenia do sieci energetycznej i wodociągowej. Przy działce nie ma kanalizacji, dlatego w warunkach zabudowy uwzględniono wykonanie zbiornika bezodpływowego, tzw. szamba lub przydomowej oczyszczalni.

Malownicze położenie miejscowości, jej niewątpliwy urok oraz dostępność komunikacyjna, sprawiły, iż Wirówek staje się z roku na rok coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla wielu inwestorów ze Szczecina i okolic.

WAŻNE: Na terenie miejscowości znajduje się odrestaurowany dworek obecnie funkcjonujący, jako przepiękne gospodarstwo agroturystyczne, popularne wśród wielu polskich i zagranicznych turystów, położone jedyne kilkadziesiąt metrów od oferowanej działki, zwiększając tym samym atrakcyjność i wartość gruntu.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Wirówek – osada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Gryfino nad rzeką Tywą. We wsi znajduje się dwór z XVI wieku w otoczeniu parku. Historia dworu rozpozyna się w 1548 roku, wówczas Książę Herzog Philip I aktem własności przekazał Kasparowi Luckfiel Wirówek wraz z przyległymi do wioski gruntami. Do marca 1945 roku majątek należał do rodziny Beyersdorff, następnie istniała tu siedziba Państwowego Gospodarstwa Rolnego. Przez ten okres dwór wraz z przyległym parkiem uległ całkowitej dewastacji. Zniszczony dwór i park znalazł się w 1994 roku w rękach prywatnych, a właściciele zgodnie z wytycznymi konserwatora zabytków odrestaurowali dwór i park zakładając gospodarstwo agroturystyczne "Wirówek". Park znajduje się pomiędzy Tywą, a Młynówką, ma powierzchnię 4,8 ha. Wśród nasadzeń występują dęby, klony, wierzba, jesiony i buczyna. Przy zbiegu rzek rośnie potężny jesion o obwodzie pnia 3,10 m.

WAŻNE: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bezkonkurencyjnej cenie 60.000zł, czyli tylko 30zł/m2 za ogrodzoną działkę budowlaną z warunkami zabudowy!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
Tel: +48 606 214 151
Email: ilona.biercewicz@ilspoland.com,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię 19 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003