« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, MIELENKO GRYFIŃSKIE, POLSKA

Symbol: ILSA2001

49 900

Powierzchnia działki (m2):
1756 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

Opis oferty

DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA 1.756 M2 W SĄSIEDZTWIE ZWARTEJ ZABUDOWY Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA OKOLICĘ W BEZKONKURENCYJNEJ CENIE 49.900 ZŁ! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Wyjątkowa okazja! Taniej nie znajdziesz! Działka budowlana z potencjałem w bezkonkurencyjnej cenie 28,42 zł/m2, częściowo ogrodzona z wydaną decyzją o warunkach zabudowy i odnowionymi granicami niemal w centrum Mielenka Gryfińskiego, przy drodze brukowej, jedyne 7 km od Gryfina i 35 km od Szczecina.

CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI I WARUNKÓW ZABUDOWY:
Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w szczególności:


-powierzchnia działki 1.756 m2,
- wysokość zabudowy dwie kondygnacje, tj. 3,2-3,8m od poziomu terenu do okapu dachu, do 8,5 od poziomu terenu do kalenicy,
- powierzchnia zabudowy do 20% tj. 360 m2,
- szerokość elewacji frontowej budynku od drogi 10-16m,nie wlicza się w to wykuszy, ryzalitów ani dobudowanych garaży o ile są cofnięte o 1,5m od lini zabudowy budynku i nie przekraczają 2/3 wysokości budynku mieszkalnego,
- dach dwuspadowy symetryczny, kąt nachylenia 42-45 stopni, usytuowany kalenicowo do frontu działki.

WAŻNE: Przy granicy działki przyłącza energii elektrycznej i wodociąg oraz linia telefoniczna, a dodatkowo dla działki wydano zaświadczenie o możliwości przyłączenia do sieci energetycznej i wodociągowej. Na terenie Mielenka nie ma kanalizacji, dlatego w warunkach zabudowy uwzględniono wykonanie zbiornika bezodpływowego, tzw. szamba lub przydomowej oczyszczalni.

Działka z pięknym widokiem na okoliczne pola, w pobliżu powstaje nowa zabudowa.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.PL w bezkonkurencyjnej cenie 49.900 zł brutto, a sprzedający przy zakupie wystawi fakturę VAT na całą wartość nieruchomości, więc nie zwlekaj długo, tylko korzystaj z okazji, bo może się nie powtórzyć!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Mielenko Gryfińskie – to wieś w Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Gryfino.
Malownicze położenie wsi, jej niewątpliwy urok oraz dostępność komunikacyjna, sprawiły, iż Mielenko staje się atrakcyjnym miejscem dla okolicznych inwestorów, a z roku na rok przybywa we wsi i w okolicy coraz więcej budowanych i nowo wybudowanych domków jednorodzinnych.

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
Tel: +48 606 214 151,
Email: ilona.biercewicz@ilspoland.com,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię 19 fotografii, precyzyjną mapkę położenia i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

załączone pliki/dokumenty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003