« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, MARWICE, POLSKA

Symbol: ILSA1997

86 900

Powierzchnia działki (m2):
2740 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

Opis oferty

DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA 2.740 M2 W SĄSIEDZTWIE DOMÓW W CENTRUM WSI Z WIDOKIEM NA DOLINĘ ODRY W REWELACYJNEJ CENIE 31,72 ZŁ/M2! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Malownicza działka budowlana, całkowicie ogrodzona z wydaną decyzją o warunkach zabudowy i odnowionymi granicami z nowymi wkopanymi kamieniami geodezyjnymi w ścisłym centrum Marwic przy drodze asfaltowej, jedyne 10 km od Gryfina i 35 km od Szczecina.

CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI I WARUNKÓW ZABUDOWY:
Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w szczególności:
- zabudowa wolnostojąca, dwie kondygnacje nadziemne (w tym jedna w dachu stromym),
- powierzchnia zabudowy do 15% tj. 411m2,
- szerokość elewacji frontowej budynku do 13m,
- wysokość do okapu do 4m,
- dach dwuspadowy symetryczny, kąt nachylenia 38-45 stopni,
- wysokość kalenicy do 9m,
- główna kalenica równolegle lub prostopadle do elewacji frontowej budynku.

WAŻNE: Na terenie działki znajduje się studnia, ponadto przy granicy przyłącza energii elektrycznej i wodociąg oraz linia telefoniczna, a dodatkowo dla działki wydano zaświadczenie o możliwości przyłączenia do sieci energetycznej i wodociągowej.

Działka z pięknym widokiem na Dolinę Dolnej Odry objętej programem ekologicznym Natura 2000, zaś w bezpośrednim sąsiedztwie gospodarstwo zajmujące się tradycyjnym wyrobem koziego sera i mleka.

UWAGA: Wyjątkowe, malownicze położenie wsi, jej niewątpliwy urok oraz dostępność komunikacyjna, sprawiły, iż Marwice stają się atrakcyjnym miejscem dla wielu krajowych i zagranicznych inwestorów, a z roku na rok przybywa we wsi i w okolicy coraz więcej budowanych i nowo wybudowanych domków jednorodzinnych.

WAŻNE: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.PL w bezkonkurencyjnej cenie 86.900,00 zł brutto, czyli tylko 31,72 zł/m2 za działkę budowlaną z warunkami zabudowy, a sprzedający przy zakupie wystawi fakturę VAT na całą wartość nieruchomości, więc nie zwlekaj długo, tylko korzystaj z okazji, bo może się nie powtórzyć!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Marwice to wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim (dawnym szczecińskim), w powiecie gryfińskim, w gminie Widuchowa. Wieś znana z organizowanych corocznie w październiku TYGODNI ŻURAWI. Jest to jedno z najlepszych w Polsce miejsc do obserwacji tych rzadkich ptaków. Od połowy stycznia corocznie można tu obserwować bardzo liczne stada kilku gatunków gęsi żerujących na łąkach pomiędzy wsią a Regalicą.
We wsi znajduję się również kilkusetletni dąb szypułkowy - pomnik przyrody o obwodzie 490 cm.
Na terenie Marwic nie ma kanalizacji, dlatego w warunkach zabudowy uwzględniono wykonanie zbiornika bezodpływowego, tzw. szamba lub przydomowej oczyszczalni.

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
Tel: +48 606 214 151,
Email: ilona.biercewicz@ilspoland.com,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię 35 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003