« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, LINIE, POLSKA

Symbol: ILSC1718

79 600

Powierzchnia działki (m2):
1500 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

Rodzaj rynku:
wtórny

Opis oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA W ATRAKCYJNEJ CENIE 53,07ZŁ/M2 W LINIE - ŁAP OKAZJIĘ Z ILSPOLAND.PL!!!!Atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1.500 m2.

Piękne i już przygotowane miejsce na wybudowanie domu. Oferta przeznaczona dla ludzi ceniących spokój. Doskonała komunikacja ze Szczecinem (35 km) i Pyrzycami.LOKALIZACJA:

Linie to wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie pyrzyckim, w gminie Bielice. Z XIII w. pochodzą wzmianki o Bielicach, Parsowie, Liniach, Starym Chrapowie i Nowym Chrapowie, Swochowie. Majątki rycerskie (szlacheckie) od średniowiecza istniały w Swochowie i Liniach.

Za prasą szczecińską podajemy, jako ciekawostkę opis pewnego wydarzenia z sierpnia 1920 roku: "W majątku Linie u polskiego brygadzisty żniwiarzy pojawił się Polak z okolicy, którego pierś była ozdobiona polskim orłem z metalu. Kilku Prusaków zatrudnionych w majątku dało mu do zrozumienia, że tego rodzaju postępek muszą potraktować jako wyzwanie.W odpowiedzi polscy żniwiarze zaintonowali swą pieśń "Jeszcze Polska nie zginęła". Jeden z Prusaków popadł w gniew i zerwał Polakowi orła. Polscy żniwiarze zażądali oddalenia z majątku wszystkich Prusaków grożąc w przeciwnym razie strajkiem". (Pommersche Tagespost).OPIS DZIAŁKI:

Oferowana działka znajduje się w gm. Bielice w centrum wsi, ale w drugiej linii zabudowy z dala od ulicy.

Działka znajduje się w sąsiedztwie istniejącej zabudowy (domy jednorodzinne).

Dojazd do działki drogą asfaltową i kilkanaście metrów drogą gruntową. Ogrodzona działka w całości, zagospodarowana - obsiana trawą, krzewy, nasadzenia, mała erchitektura ogrodowa (gril murowany).WAŻNE:

Przy działce dostępne przyłącza: elektryczne, wodne i kanalizacji.UWAGA:

Możliwość dokupienia przyległej działki o tej samej powierzchni.ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

tel. +48 91 820 15 07

tel./fax +48 91 820 15 08

tel. kom. +48 668 803 003WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Sekretariat ILS POLAND GROUP

Sekretariat ILS POLAND GROUP

sekretariat@ilspoland.com

tel.: +48 668 803 003

skype: sekretariat.ilspoland.pl

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003