« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, PASEWALK, NIEMCY

Symbol: ILS7113

33 000

Pow. całkowita:
50 m2

Rodzaj mieszkania:
2-POKOJOWE

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

Opis oferty

PRZESTRONNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM PASEWALKU PO GENERALNYM REMONCIE W REWELACYJNEJ CENIE 33.000 EUR!Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Pasewalku, tylko 5 minut na pieszo od rynku, 100 metrów od Kaufladu.

Ulica przy której znajduje się nieruchomość jest cicha, nieprzelotowa.

Mieszkanie położone jest na parterze kamienicy, w której znajduje się zaledwie 6 mieszkań.

Kamienica wybudowana z cegły w latach 30-tych.

Mieszkanie przeszło generalny remont, posiada nowe instalacje, okna, drzwi, tynki, sufity, podłogi.

Mieszkanie jest sprzedawane w stanie widocznym na zdjęciach.

Powierzchnia mieszkalna to 50m2 na którą składają się:

- 2 pokoje, 

- kuchnia z przestronną jadalnią,

- łazienka z wc,

- korytarz.

Ponadto do mieszkania przynależy komórka, piwnica i udział w gruncie.

Ogrzewanie-piec gazowy.

PODSTAWOWE ODLEGŁOŚCI:

- Szczecin 40km,

- Lubieszyn 27km.INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

PASEWALK – miasto w Niemczech zamieszkuje je około 12tyś. mieszkańców, położony jest nad rzeką Wkrą na południe od Puszczy Wkrzańskiej i oddalony jest o ok. 30 km od granicy z Polską w Lubieszynie. Miasto stanowi węzeł kolejowy na trasie Stralsund-Berlin i Hamburg-Szczecin, ze stacją Pasewalk.WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

Ilona.biercewicz@ilspoland.comWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.COMUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

+48 668 803 003