« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, COSTA DEL SOL, HISZPANIA

Symbol: ILSB0621

695 000

Powierzchnia działki (m2):
1560 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA MORZE ŚRÓDZIEMNE I GÓRY ZALEDWIE KILKASET METRÓW OD PLAŻY – COSTA DEL SOLDziałka budowlana o powierzchni 1560m2 ze wspaniałym widokiem na Morze Śródziemne i góry położona zaledwie kilkaset metrów od plaży na wybrzeżu Costa Del Sol rejon Marbella.

Działka uzbrojona, dojazd drogą asfaltową, w najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna wolnostojąca oraz zabudowa szeregowa.CENA: 695.000 EURLOKALIZACJA:

MARBELLA – ekskluzywny kurort położony na wybrzeżu Costa del Sol. Miasto znane jest przede wszystkim z przepięknych piaszczystych plaż, portu Puerto Banus, do którego zawijają luksusowe jachty, licznych pól golfowych, drogich butików oraz aktywnego życia nocnego. Miasto otaczają piękne plaże, otula ciepły śródziemnomorski klimat i egzotyczna roślinność.

Kiedyś maleńkie miasteczko a dzisiaj jedna z najbardziej ekskluzywnych miejscowości wybrzeża, które przyciąga inwestorów z całej europy.

W Marbella można się cieszyć wszystkimi możliwymi atrakcjami i udogodnieniami, jak podświetlane pola golfowe (ponad 40 - dzięki nim pasjonaci golfa mogą oddawać się grze również nocą), ponadto doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych: pływania, żeglarstwa czy, jazda konna i tenis.

Dla zwolenników spokojnego wypoczynku prawdziwą przyjemnością będzie spacer po licznych bajecznych promenadach w cieniu egzotycznej roślinności.

COSTA DEL SOL to hiszpańskie wybrzeże, o długości ok. 140km. Na wybrzeżu dominuje klimat śródziemnomorski (suche gorące lata, ciepłe wilgotne zimy). W miesiącu lipcu i sierpniu temperatury w słońcu mogą nawet przekroczyć 40oC, a nocą w tym okresie dochodzą do 30oC.ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 21 4 1 51

Ilona.biercewicz@ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003