« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, COSTA DEL SOL, HISZPANIA

Symbol: ILSB0627

389 426

Pow. całkowita:
84 m2

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
PIERWOTNY

DO MORZA/OCEANU:
PRZY PLAŻY/MORZU/OCEANIE

Opis oferty

LUKSUSOWE APARTAMENTY PRZY PLAŻY Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA MORZE ŚRÓDZIEMNE TYLKO Z ILSPOLAND.PL!Kompleks New Golden Mile w Marbella to wspaniały apartamentowiec usytuowany przy plaży z fantastycznym widokiem na Morze Śródziemne. Ośrodek ten obejmuje dwa skrzydła otaczające wspaniały basen z widokiem na południe. Apartamenty są częścią kompleksu hotelowego usytuowanego pośrodku zabudowy. Mieszkańcy apartamentów wchodzą przez reprezentacyjny hol, mogą korzystać z udogodnień całego ośrodka jak, Spa, basen z podgrzewaną wodą, gabinety kosmetyczne, duży taras w otoczeniu znakomicie wypielęgnowanego subtropikalnego ogrodu i basenów.

Ośrodek usytuowany jest przy plaży, w południowej części Costa Del Sol, pomiędzy Marbella i uroczo tradycyjnej hiszpańskiej Estepona, zaledwie 45minut od lotniska w Maladze. Pola golfowe dostępne na wyciagnięcie ręki.

Doskonała lokalizacja przy plaży jest tylko oprawą dla tego ekskluzywnego ośrodka, otoczonego bujną subtropikalna przyrodą, wodospadami, egzotyczna roślinnością, drzewami palmowymi. Widoki z apartamentów na Morze Śródziemne, wybrzeże Afryki i Gibraltar są przepiękne. Nie można mieć wątpliwości, iż ten ośrodek spełni wszelkie oczekiwania.COSTA DEL SOL zwane "Wybrzeżem Słońca" to najpiękniejszy kawałek wybrzeża andaluzyjskiego na południu Hiszpanii.długości ok.140km. Na wybrzeżu dominuje klimat śródziemnomorski (suche gorące lata, ciepłe wilgotne zimy). W miesiącu lipcu i sierpniu temperatury w słońcu mogą nawet przekroczyć 40oC, a nocą w tym okresie dochodzą do 30oC.CENY APARTAMENTÓW: od 389.400EUR do 832.900 EUR

POWIERZCHNIE APARTAMENTÓW: od 84m2 do 257m2ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 21 4 1 51

Ilona.biercewicz@ilspoland.plWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003