« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, VARNA, BUŁGARIA

Symbol: ILSA0836

12 000

Powierzchnia działki (m2):
716 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA 716 M2 W OTOCZENIU ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ TYLKO 2,8 KM OD PLAŻY ZA JEDYNE 16,75 EUR/M2- ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Niskobudżetowa inwestycja alternatywna do lokat bankowych, czy też giełdy- działka budowlana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Złotych Piasków- Golden Sands w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, położona w obwodzie Varna, 16 km od centrum miasta Varna z międzynarodowym lotniskiem, a tylko 2,8 km w linii prostej od wybrzeża Morza Czarnego.OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Wyjątkowe, malownicze położenie wsi Perchemlia- pol. Persemlija, jej niewątpliwy urok oraz bliskość najbardziej znanego kurortu Złote Piaski- Golden Sands (do 5 km) sprawiły, iż stała się atrakcyjnym miejscem dla wielu krajowych i zagranicznych inwestorów, a z roku na rok przybywa w okolicy coraz więcej budowanych i nowo wybudowanych osiedli domków jednorodzinnych.DANE PODSTAWOWE DZIAŁKI:

Powierzchnia działki: 716 m2,

Położenie: W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań, 5 km od kurortu Złote Piaski oraz 16 km od miasta Varna, a przede wszystkim 2,8 km od linii brzegowej Morza Czarnego.INFRASTRUKTURA:

Działka położona jest przy gruntowej drodze, 20 m od utwardzonej, a do drogi asfaltowej jest jedyne 200 m, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań. Na granicy działki przyłącza energii elektrycznej, a do przyłączy wody, kanalizacji, telefonów, telewizji kablowej i Internetu jedyne 30 m.WARUNKI ZABUDOWY:

- zabudowa jednorodzinna,

- powierzchnia zabudowy, maksymalnie 40% powierzchni działki,

- o wysokości do 10 m nad poziomem gruntu,

- maksymalnie 4 kondygnacje.WAŻNE: Cena ofertowa za m2 wynosi tylko 16,75 EUR, zaś cena całości 716 M2 to jedyne 12.000 EUR!INFORMACJE PODSTAWOWE:

PERCHEMLIATA- kiedyś dzielnica ogrodów działkowych, zaś dzisiaj dynamicznie przekształca się w dzielnicę willową i jest lubiana zarówno przez Bułgarów, jak i Obcokrajowców z całego świata, a wiele podobnych działek i domów zakupili tam już Agnlicy, Amerykanie, Irlandczycy oraz nasi rodacy z Polski.

Znajduje się tam sklep, bar, niewielki hotel, położona zaledwie 5 km od Złotych Piasków i 16km od centum Varny, wśród lasów, przepięknych łąk, skał i jaskiń (park narodowy Złote Piaski), a niedaleko znajduje się ALADJA MONASTIR pol. Aładża Manastir- klasztor prawosławny (wykuty w skałach), którego historia sięga X wieku i który funkcjonuje również, jako muzeum.Złote Piaski – bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 16 kilometrów na północ od Warny.

Złote Piaski to drugi (po Słonecznym Brzegu) najbardziej popularny kurort Bułgarii, którego budowa rozpoczęła się w 1957 roku. Obecnie znajduje się tam ok. 100 hoteli, wille, kasyna oraz przystań jachtowa, park wodny, baza jeździectwa i inne atrakcje turystyczne.

W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Brytyjczycy, Rosjanie, Skandynawowie, a także Polacy.Varna (pol. Warna) – miasto w Bułgarii, port nad Morzem Czarnym. Ma 412 tys. mieszkańców (2007). Jest trzecim pod względem liczby ludności miastem Bułgarii (po stolicy- Sofii i Płowdiwie). Polska posiada w Varnie konsulat generalny. Miasto jest stolicą obwodu Varna.

Varna to największe i najbardziej popularne wśród turystów całoroczne miasto Bułgarii, leżące nad samym morzem z długimi na klika kilometrów i szerokimi plażami, posiadające całorocznie funkcjonujące, międzynarodowe lotnisko, zapewniające stałe połączenia z wieloma miastami w Polsce oraz innymi krajami Europy i Świata.

W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 608 363 366

Stanisław.lewicki@ilspoland.pl,WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PL,UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Sekretariat ILS POLAND GROUP

Sekretariat ILS POLAND GROUP

sekretariat@ilspoland.com

tel.: +48 668 803 003

skype: sekretariat.ilspoland.pl

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003