« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, BYALA, BUŁGARIA

Symbol: ILS6603

19 500

Powierzchnia działki (m2):
415 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA Z POTENCJAŁEM I WIDOKIEM NA MORZE TYLKO 600 M OD PIASZCZYSTEJ PLAŻY ZA JEDYNE 19.500 EUR! ŁAP WYJATKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Atrakcyjny grunt o powierzchni 415 m2 z potencjałem oraz z widokiem na morze i południową część miasta, umiejscowiony na wzgórzu w odległości 1,4 km od centrum miesta Byala i jedyne 600 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Byala (pol. Biała) - miasteczko w Bułgarii na prawach miasta, umiejscowione na wybrzeżu Morza Czarnego, 50 km od Warny i 75 od Burgas (w obu miastach funkcjonują międzynarodowe lotniska). Byala wraz z przylegającą miejscowością Obzor charakteryzuje się największą, w całej Bułgarii, ilością dni słonecznych w roku oraz dużą zawartością jodu w powietrzu. Byala położona jest na lesistych zboczach Starej Płaniny, łagodnie schodzących ku piaszczystej, pięknej plaży. 

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Wyjątkowe, malownicze położenie działki, jej niewątpliwy urok oraz dostępność komunikacyjna i co najważniejsze bliskie sąsiedztwo wielu nowowybudowanych domów, sprawiły, iż Byala i jej okolice stają się atrakcyjnym miejscem dla wielu krajowych i zagranicznych inwestorów, a z roku na rok przybywa w okolicy coraz więcej budowanych i nowo wybudowanych kompleksów oraz domków jednorodzinnych.


Prezentowana w ofercie nieruchomość obejmuje działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 415 m2.

UZBROJENIE:
- Dojazd drogą utwrdzoną, tylko 85 m od asfaltowej,
- Przyłącza energii elektrycznej dostępne na granicy działki,
- Woda bieżąca z rurociągu i kanalizacja dostęp również na granicy działki.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA:
- Dopuszczalna powierzchnia zabudowy 40% powierzchni działki,
- Wysokość dopuszczalna 10 m od poziomu gruntu,
- Maksymalnie 3 kondygnacje, łącznie z poddaszem i podpiwniczeniem,
- Maksymalna powierzchnia budynku 500 m2,
- Możliwa zabudowa jednorodzinna wolno stojąca lub w zabudowie bliźniaczej, mały hotel, apartamentowiec lub pensjonat.
- Dopuszczalny rodzaj odprowadzania nieczystości to kanalizacja miejska.

ODLEGŁOŚCI:
- 600 m od piaszczystej plaży i morza,
- 1,4 km od centrum miasta Byala,
- 50 km od Warny (międzynarodowe lotnisko całoroczne),
- 75 km od Burgas (międzynarodowe lotnisko całoroczne).

WAŻNE: Do wyboru są 4 działki o tej samej powierzchni (3 z nich znajdują się przy wewnętrznej drodze prywatnej, należącej do sprzedającego, a każdy nowy właściciel nabywa wraz z działką udział w drodze z prawem przejazdu i przechodu dla pozostałych), tym samym na dzień dzisiejszy istanieje możliwość zakupu więcej niż jednej działki!

UWAGA: Bardzo okazyjna cena: 19.500,- EUR za jedną z działek z potencjałem i widokiem na morze w coraz bardziej popularnej wśród inwestorów z całej Europy okolicy!


WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 39 fotografii i dokładną lokalizację oraz więcej informacji i szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003