« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, BOZHURETS, BUŁGARIA

Symbol: ILS6577

9 000

Powierzchnia działki (m2):
1572 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA Z POTENCJAŁEM TYLKO 3 KM OD PIASZCZYSTEJ PLAŻY ZA JEDYNE 9.000 EUR! ŁAP WYJATKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Atrakcyjny grunt o powierzchni 1.572 m2 z potencjałem, składający się z dwóch przylegających do siebie działek budowlanych o powierzchni 801 m2 i 771 m2  w miejscowości Bozhurets tylko 900 m od klifu, 2 km od centrum i 3 km od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Bozhurets- pol. Bożurec to bardzo mała miejscowość, licząca ok. 150 stałych mieszkańców.
Położona przy wysokim klifie skalnym tuż przy morzu.
Miejscowość w ostatnich latach zyskała duży rozgłos z powodu budowy jednego z najnowocześniejszych pól golfowych w Europie THRACIAN CLIFFS, przy którym wybudowano dużą, nowoczesną bazę hotelową.
Miejscowość przekształca się z zacofanej wsi w prężnie działający kurort.
W okresie kryzysu ceny nieruchomości nieco spadły i pojawiła się duża szansa na zakup domów i działek w bardzo okazyjnych cenach.
Z Bożurec blisko do dwóch pol golfowych bo jedyne 2 i 3 km, zaś do Kavarny jest tylko 4 km, do Balchik 11km, 23km do Albeny, 64 km do Varny i 70 km do lotniska w Warnie.

Kavarna to małe miasto w północno-wschodniej Bułgarii, położone na półwyspie Kaliakra nad Morzem Czarnym, w obwodzie Dobrich.
W okresie wakacyjnym liczba turystów sięga 50 000 - 60 000, mieszkańców stałych miasto liczy ok. 11000. Kavarna ożywa nocą, wtedy czynne są liczne atrakcje tj.: loterie, wesołe miasteczka, dyskoteki, także w pobliskich kurortach Albena i Złote Piaski. Miasto od wielu lat przyciąga turystów, głównie z Polski, Czech i Rosji.

Pobliska Albena - miejscowość turystyczna w Bułgarii, oddalona ok. 32 km na północ od Warny, 14 km od Złotych Piasków i 12 km na południowy zachód od Bałczik.
Nazwa miejscowości pochodzi od bohaterki sztuki Yordana Yowkowa - Albeny. Rozwój kurortu rozpoczął się w 1968 r. W 2002 r. w miejscowości zostały rozegrane międzynarodowe mistrzostwa akrobatyki powietrznej.
Kurort został odznaczony Błękitną Flagą za zlokalizowanie w ekologicznie czystym regionie.
Atrakcje turystyczne:
- rezerwat przyrody Baltata (nazywany także Batowa Gora);
- sezonowa kolejka chu-chu;
- plaża o długości 5 km i szerokości od 30 do 100 m;
- ośrodek jazdy konnej;
- organizowany co roku rajd samochodowy;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Wyjątkowe, malownicze położenie działki, jej niewątpliwy urok oraz dostępność komunikacyjna i co najważniejsze bliskie sąsiedztwo wielu nowowybudowanych domów, sprawiły, iż Bozhurets i jej okolice stają się atrakcyjnym miejscem dla wielu krajowych i zagranicznych inwestorów, a z roku na rok przybywa w okolicy coraz więcej budowanych i nowo wybudowanych kompleksów oraz domków jednorodzinnych.


Prezentowana w ofercie nieruchomość obejmuje dwie, przylagające do siebie działki budowlane o powierzchniach 801 m2 i 771 m2 (łączna powierzchnia 1.572 m2).

UZBROJENIE:
- Dojazd drogą polną, 1.200 m od asfaltowej,
- Przyłącza energii elektrycznej dostępne 400 m od granicy działki,
- Woda bieżąca z rurociągu, dostęp również 400 m od granicy działki.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA:
- Dopuszczalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki,
- Wysokość dopuszczalna 10 m od poziomu gruntu,
- Maksymalnie 3 kondygnacje, łącznie z poddaszem i podpiwniczeniem,
- Możliwa zabudowa jednorodzinna wolno stojąca lub zabudowa bliźniacza,
- Dopuszczalny rodzaj odprowadzania nieczystości to szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.

ODLEGŁOŚCI:
- 900 m od klifu i 2 km od centrum Bozhurets,
- 2,5 km do najbliższego (jednego z 3) pól golfowych - THRACIAN CLIFFS (jedno z najnowocześniejszych i najładniej położonych pól golfowych w Europie wraz z luksusowym kompleksem apartamentowo hotelowym),
- 3 km od piaszczystej plaży nad Morzem Czarnym,
- 65 km od Warny,
- 75 km od międzynarodowego lotniska w Warnie,
- 13 km od przylądka Kaliakra.

WAŻNE: Atrakcyjna gratka dla inwestora indywidualnego z uwagi na niską cenę ofertową- tylko 5,75 EUR/ M2 oraz bardzo atrakcyjne położenie, a wartości tego i okolicznych gruntów z roku na rok cyklicznie rosną i w niedalekiej przyszłości osiągną dużo wyższy poziom.

UWAGA: Rewelacyjna cena: 9.000,- EUR za obie przyległe działki budowlane z potencjałem i sprzedający dopuszcza możliwość zakupu jednej z działek, jednakże preferuje sprzedaż obu łącznie!


WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię 25 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003