Działka na sprzedaż, Balchik, BułgariaSymbol: ILSA0806

Cena:
35 000 €

Powierzchnia działki (m2):
2000 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

procedury i koszty

Opis oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA 2.000 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE CZARNE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM ADAPTACYJNO BUDOWLANYM ZA GROSZE 17,5 EUR/M2- ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Doskonała inwestycja- duża działka budowlana o powierzchni 2.000 m2 w malowniczej wsi Rogachevo, położonej tylko 5 km w głąb lądu od znanego kurortu Albena oraz 15 km od Balchik oraz Złotych Piasków i jedyne 23 km od miasta Varna i międzynarodowego lotniska nad Morzem Czarnym w Bułgarii.INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Wieś Rogachevo- pol. Rogaczewo położona jest na wzniesieniu w sąsiedztwie winnic i lasów.

Rogachevo liczy sobie ok 850 mieszkańców z których ponad 30% stanowią obcokrajowcy, głównie z Wlk. Brytanii, Irlandii, Norwegii i Rosji.

We wsi znajduje się bardzo dużo nowych domów, kilka hoteli, pensjonatów, wiosek wakacyjnych, kilka restauracji i sklepów, szkoła, stacja benzynowa, lekarz, dom kultury.Rogatchevo położone jest:

- 5 km od kurortu ALBENA,

- 15 km od Balchik,

- 6,5 km od KRANEVO,

- 15 km od Złotych Piasków- Golden Sands,

- 23 km od Varny,

- 26 km od lotniska w Varnie.Balchik- pol. Bałczik - miasto w północno-wschodniej Bułgarii, w obwodzie Dobricz, nad Morzem Czarnym. Około 13,9 tys. mieszkańców.Albena - miejscowość turystyczna w Bułgarii, oddalona ok. 30 km na północ od Warny, 14 km od Złotych Piasków i 12 km na południowy zachód od Bałczik.

Nazwa miejscowości pochodzi od bohaterki sztuki Yordana Yowkowa - Albeny. Rozwój kurortu rozpoczął się w 1968. W 2002 w miejscowości zostały rozegrane międzynarodowe mistrzostwa akrobatyki powietrznej.

Kurort został odznaczony Błękitną Flagą za zlokalizowanie w ekologicznie czystym regionie.

Atrakcje turystyczne:

- rezerwat przyrody Baltata (nazywany także Batowa Gora);

- sezonowa kolejka chu-chu;

- plaża o długości 5 km i szerokości od 30 do 100 m;

- ośrodek jazdy konnej;

- organizowane co roku rajdy samochodowe;

- festiwal piosenki dziecięcej.OPIS DZIAŁKI:

Niezwykłe położenie nieruchomości wśród licznych, czystych, zielonych lasów i runa leśnego oraz pięknych krajobrazów z panoramicvznym widokiem na morze, tworzy niepowtarzalny klimat i stanowi wspaniałe miejsce do zabudowy i zamieszkania, bądź do prowadzenia działalności agroturystycznej z daleka od gwaru i zgiełku dużych miast, zachęcając tym samym do spędzania aktywnego urlopu w wymarzonym miejscu dla miłośników natury, turystyki oraz Morza Czarnego.Wyjątkowe, malownicze położenie wsi, jej niewątpliwy urok oraz dostępność komunikacyjna sprawiły, iż Rogachevo stało się atrakcyjnym miejscem dla wielu krajowych i zagranicznych inwestorów, a z roku na rok przybywa w okolicy coraz więcej budowanych i nowo wybudowanych osiedli domków jednorodzinnych.DANE PODSTAWOWE DZIAŁKI:

- Działka płaska, nie ogrodzona, oddalona 50 m od drogi asfaltowej,

- Przyłącze wody w odległości 50 m od granicy działki,

- Przyłącze energii elektrycznej na granicy działki,

- Powierzchnia działki: 2.000 m2,

- Położenie: 50 m od najbliższych zabudowań i centrum wsi oraz 5 km od kurortu Albena i linii brzegowej Morza Czarnego z plażą,

- Maksymalna wysokość zabudowy: 10 m, 4 kondygnacje,

- Maksymalna powierzchnia zabudowy: 40% powierzchni działki.INFRASTRUKTURA:

Działka połączona jest z drogą utwardzoną, a do dorgi asfaltowej jest 50 m i 50 m od zabudowań oraz centrum wsi.WAŻNE: Cena ofertowa za m2 wynosi tylko 17,5 EUR, zaś cena całości 2.000 m2 to jedyne 35.000 EUR za działkę z potencjałem adaptacyjno budowalnym i z możliwością podziału- więc łap okazję i nie czekaj!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 608 363 366WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS, zaś obszerną galerię fotografii, więcej informacji i szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Symbol
ILSA0806
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena w EURO
35 000, 00 €
Cena negocjowana
Kraj
BUŁGARIA
Województwo
DOBRICH
Powiat
DOBRICH
Gmina
BALCHIK
Miejscowość
BALCHIK
Dzielnica - osiedle
ROGACHEVO
Region
Powierzchnia działki
2 000, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
44, 53
Długość działki (mb.)
49, 08
Kształt działki
PROSTOKĄT
Zagospodarowanie działki
NASADZENIA
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA, ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOC. KOMUNALNY, TELEFON
Linia telefoniczna
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Najbliższe morze
1KM-5KM
Nr Licencji
11678
Cechy dodatkowe
WIDOK NA MORZE, DUŻY POTENCJAŁ

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona
Biercewicz


licencja: 11678
ilona.biercewicz@ilspoland.com
tel.: +48 606 214 151
skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

Działka na sprzedaż, Balchik, BułgariaSymbol: ILSA0806

Podobne oferty