« wróć do listy ofertDZIAŁKA na SPRZEDAŻ, BALCHIK, BUŁGARIA

Symbol: ILSA0806

35 000

Powierzchnia działki (m2):
2000 m2

Rodzaj działki:
BUDOWLANA

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

DZIAŁKA BUDOWLANA 2.000 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE CZARNE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM ADAPTACYJNO BUDOWLANYM ZA GROSZE 17,5 EUR/M2- ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.PL!Doskonała inwestycja- duża działka budowlana o powierzchni 2.000 m2 w malowniczej wsi Rogachevo, położonej tylko 5 km w głąb lądu od znanego kurortu Albena oraz 15 km od Balchik oraz Złotych Piasków i jedyne 23 km od miasta Varna i międzynarodowego lotniska nad Morzem Czarnym w Bułgarii.INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:

Wieś Rogachevo- pol. Rogaczewo położona jest na wzniesieniu w sąsiedztwie winnic i lasów.

Rogachevo liczy sobie ok 850 mieszkańców z których ponad 30% stanowią obcokrajowcy, głównie z Wlk. Brytanii, Irlandii, Norwegii i Rosji.

We wsi znajduje się bardzo dużo nowych domów, kilka hoteli, pensjonatów, wiosek wakacyjnych, kilka restauracji i sklepów, szkoła, stacja benzynowa, lekarz, dom kultury.Rogatchevo położone jest:

- 5 km od kurortu ALBENA,

- 15 km od Balchik,

- 6,5 km od KRANEVO,

- 15 km od Złotych Piasków- Golden Sands,

- 23 km od Varny,

- 26 km od lotniska w Varnie.Balchik- pol. Bałczik - miasto w północno-wschodniej Bułgarii, w obwodzie Dobricz, nad Morzem Czarnym. Około 13,9 tys. mieszkańców.Albena - miejscowość turystyczna w Bułgarii, oddalona ok. 30 km na północ od Warny, 14 km od Złotych Piasków i 12 km na południowy zachód od Bałczik.

Nazwa miejscowości pochodzi od bohaterki sztuki Yordana Yowkowa - Albeny. Rozwój kurortu rozpoczął się w 1968. W 2002 w miejscowości zostały rozegrane międzynarodowe mistrzostwa akrobatyki powietrznej.

Kurort został odznaczony Błękitną Flagą za zlokalizowanie w ekologicznie czystym regionie.

Atrakcje turystyczne:

- rezerwat przyrody Baltata (nazywany także Batowa Gora);

- sezonowa kolejka chu-chu;

- plaża o długości 5 km i szerokości od 30 do 100 m;

- ośrodek jazdy konnej;

- organizowane co roku rajdy samochodowe;

- festiwal piosenki dziecięcej.OPIS DZIAŁKI:

Niezwykłe położenie nieruchomości wśród licznych, czystych, zielonych lasów i runa leśnego oraz pięknych krajobrazów z panoramicvznym widokiem na morze, tworzy niepowtarzalny klimat i stanowi wspaniałe miejsce do zabudowy i zamieszkania, bądź do prowadzenia działalności agroturystycznej z daleka od gwaru i zgiełku dużych miast, zachęcając tym samym do spędzania aktywnego urlopu w wymarzonym miejscu dla miłośników natury, turystyki oraz Morza Czarnego.Wyjątkowe, malownicze położenie wsi, jej niewątpliwy urok oraz dostępność komunikacyjna sprawiły, iż Rogachevo stało się atrakcyjnym miejscem dla wielu krajowych i zagranicznych inwestorów, a z roku na rok przybywa w okolicy coraz więcej budowanych i nowo wybudowanych osiedli domków jednorodzinnych.DANE PODSTAWOWE DZIAŁKI:

- Działka płaska, nie ogrodzona, oddalona 50 m od drogi asfaltowej,

- Przyłącze wody w odległości 50 m od granicy działki,

- Przyłącze energii elektrycznej na granicy działki,

- Powierzchnia działki: 2.000 m2,

- Położenie: 50 m od najbliższych zabudowań i centrum wsi oraz 5 km od kurortu Albena i linii brzegowej Morza Czarnego z plażą,

- Maksymalna wysokość zabudowy: 10 m, 4 kondygnacje,

- Maksymalna powierzchnia zabudowy: 40% powierzchni działki.INFRASTRUKTURA:

Działka połączona jest z drogą utwardzoną, a do dorgi asfaltowej jest 50 m i 50 m od zabudowań oraz centrum wsi.WAŻNE: Cena ofertowa za m2 wynosi tylko 17,5 EUR, zaś cena całości 2.000 m2 to jedyne 35.000 EUR za działkę z potencjałem adaptacyjno budowalnym i z możliwością podziału- więc łap okazję i nie czekaj!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 608 363 366WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.PLUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS, zaś obszerną galerię fotografii, więcej informacji i szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym serwisie: WWW.ILSPOLAND.PL

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa została wygenerowana automatycznie na podstawie adresu, ale może wskazywać błędne położenie

Ofertę obsługuje...

Sekretariat ILS POLAND GROUP

Sekretariat ILS POLAND GROUP

sekretariat@ilspoland.com

tel.: +48 668 803 003

skype: sekretariat.ilspoland.pl

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003