« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, ZMEEVO, BUŁGARIA

Symbol: ILS7258

8 000

Pow. całkowita:
75 m2

Powierzchnia działki (m2):
1200 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

Opis oferty

DOM 75 M2 Z DZIAŁKĄ 1.200 M2 ZA JEDYNE 8.000 EUR- NAJTAŃSZE DOMY Z BUŁGARII BEZPOŚREDNIO OD SPRZEDAJĄCYCH TYLKO Z ILSPOLAND.COM!Lokata kapitału, uważana za najstabilniejszą i najbezpieczniejszą- dom z historią wraz z działką w malowniczej wsi Zmeevo, położonej w obwodzie Dobrich, gminie Balchik, 11 km od miasta General Toshevo i 18 km od miasta Dobrich, tylko 28 km od wybrzeża Morza Czarnego, a wszystko 75 km od międzynarodowego, całorocznego lotniska w mieście VARNA na Morzem Czarnym w Bułgarii.INFORMACJE O LOKALIZACJI:

Wieś Zmeevo leży w czystym ekologicznie rejonie, 11 km od miasta General Toshevo i 18 km od miasta Dobrich, tzw. obwodu- odpowiednika polskiego województwa oraz jedyne 26 km od międzynarodowego kurortu Balchik.

Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.

Balchik- pol. Bałczik - miasto w północno-wschodniej Bułgarii, w obwodzie Dobricz, nad Morzem Czarnym. Około 13,9 tys. mieszkańców.INFORMACJE PODSTAWOWE O NIERUCHOMOŚCI:

Prezentowany dom ma powierzchnię całkowitą 75 m2, został wybudowany w latach 60-tych i nadaje się do remontu kapitalnego, a posadowiony jest na działce o powierzchni 1.200 m2, co daje spore możliwości jej zagospodarowania dla własnych potrzeb i według własnych upodobań nowego nabywcy.WAŻNE: Wieś Zmeevo liczy sobie około 200 mieszkańców, we wsi znajduje się sklep, bar, dom kultury, a w okolicy kilkanaście kilometrów od wsi duża stadnina koni. Ponadto kilka podobnych nieruchomości we wsi Zmeevo nabyli nasi klienci z Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:

- Kuchnia z jadalnią,

- 3 Pokoje (sypialnie),

- Korytarz,

- Działka 1.200 m2, a na niej niewielki, przylegający do domu budynek gospodarczy oraz garaż i stanowiska parkingowe.Dom położony jest przy cichej utwardzonej drodze na obrzeżach wsi, przy drodze asfaltowej i około 700 m od centrum wsi, na płaskiej, ogrodzonej działce z potencjałem, wybudowany w tradycyjnej technologii budowy bułgarskich domów, tzn. cegła i kamień, na dachu położono blachę.WAŻNE: Podobne nieruchomości po remoncie lub odświeżeniu i adaptacji stają się coraz bardziej popularne, jako alternatywna do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z przeprowadzeniem remontu i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.UWAGA: Bardzo dobra cena: 8.000,- EUR za dom wraz z dużą działką!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.COMUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003