oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, ZHITEN, BUŁGARIA

Symbol: ILS6829

13 500

Pow. całkowita:
100 m2

Pow. działki:
1500 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
4

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

Opis oferty

KOMPLEKSOWO ODRESTAUROWANY DOM 100 M2 Z DZIAŁKĄ 1.500 M2 NA WYBRZEŻU MORZA CZARNEGO W REWELACYJNEJ CENIE 13.500 EUR! TAKIE OKAZJE TYLKO Z ILSPOLAND.COM!Odnowiony dom po kapitalnym remoncie z potencjałem adaptacyjnym wraz z działką w malowniczej wsi Zhiten, położonej w obwodzie Dobrich, 18 km od miasta General Toshevo, 30 km od miasta Dobrich, 58 km od wybrzeża morza Czarnego i około 70 km od międzynarodowego lotniska w mieście VARNA na Morzem Czarnym w Bułgarii.INFORMACJE PODSTAWOWE:

Wieś Zhiten- pol. Żiten leży w czystym ekologicznie rejonie, 33 km od przejścia granicznego w Kardam(Rumunia).

Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.OPIS DOMU:

Prezentowany dom ma powierzchnię całkowitą 100 m2 i został wybudowany w latach 60-tych ubiegłego wieku i został kompleksowo odrestaurowany w 2013 roku, a posadowiony jest na działce z potencjałem o powierzchni 1.500 m2.Dom składa się z dużego salonu z miejscem na kuchnię, 3 sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz małej werandy i piwnicy (Obszerną galerię 39 fotografii z zewnątrz i z wewnątrz domu prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).WAŻNE: Wieś Zhiten liczy sobie około 200 mieszkańców, we wsi znajduje się sklep, wiejska karczma itp., a w pobliskiej większej wsi Krasen znajduje się szkoła, przedszkole, dom kultury, przychodnia lekarska, 2 restauracje, bar, kilka sklepów, park, a niedaleko lasy.Dom położony jest na działce płaskiej, prostokątnej przy asfaltowej drodze, 500 m od centrum wsi, wybudowany w tradycyjnej technologii  tzn. ceramiczny dach, cegła i kamień.

Działka ogrodzona, zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia winogronowe, figowe i krzewy, a dodatkowo na niej znajduje się budynek gospodarczy do rozbiórki, zaś z działki rozciąga się ładny widok na okolicę.UWAGA: Rewelacyjna cena: 13.500,- EUR za dom po kapitalnym remoncie wraz z działką z potencjałem, przy czym dom wykończony jest pod klucz i nowemu nabywcy pozostaje jedynie umeblowanie i wyposażenie nieruchomości (w tym np. zakup i montaż klimatyzacji lub kominka)!WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

lub ilona.biercewicz@ilspoland.comWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.COM!UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 39 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003