« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, ROGACHEVO, BUŁGARIA

Symbol: ILS6918

22 500

Pow. całkowita:
64 m2

Powierzchnia działki (m2):
300 m2

Typ domu:
WOLNOSTOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

PARTEROWY DOM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU TYLKO 5 KM OD PLAŻY Z WIDOKIEM NA MORZE CZARNE! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Parterowy dom w bardzo okazyjnej cenie 22.500 EUR (ponad 17.400 EUR poniżej ceny zakupu, jaką zapłacił sprzedający, kupując nieruchomość bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za ten dom zapłacił ponad 39.900 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie nieruchomość wystawiona jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 22.500 EUR, czyli tylko za 353,77 EUR/M2 brutto) na zamkniętym osiedlu Varna Boutique Villas w otoczeniu pięknej morskiej panoramy, jedyne 5 km od plaż Morza Czarnego w Bułgarii.
Osiedle położone na wzniesieniu, składa się z 14 domków, a do dyspozycji mieszkańców jest basen.


OPIS DOMU:
Powierzchnia całkowita domu to 63,6m2, a użytkowa 51,2m2 na którą składa się:  • salon z aneksem kuchennym,

  • 2 sypialnie,

  • łazienka z wc,

  • przedpokój.


Do domu przynależy działka o powierzchni 300 m2, działka nie jest ogrodzona, natomiast całe osiedle jest ogrodzone. Ponadto osiedle jest objęte monitoringiem i ochroną, ma własny parking i ogród. Kompleks został wybudowany w 2011r. Do domów i osiedla doprowadzony jest prąd, woda, natomiast nie ma kanalizacji, a domy posiadają szamba. Kompleks położony jest przy utwardzonej drodze około 300 metrów od asfaltowej. Dom ma dwuspadowy dach, a do budowy wykorzystano beton i drewno.


UTRZYMANIE: Koszt zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy kompleksu wynosi tylko 500 euro na rok!


WAŻNE: Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz domu, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!


INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Rogachevo- to miejscowość licząca ponad 800 mieszkańców, położona w gminie Balchik, obwodzie Dobrich na wzgórzach z widokiem na Morze Czarne.
W Rogachevo znajdują się między innymi sklepy, szkoła, przychodnia lekarska, restauracja, dwie karczmy.
WAŻNE: Ponad 150 nieruchomości w okolicy zakupili już obcokrajowcy, głównie z Wlk. Brytanii, Rosji, Niemiec i Polski.
ODLEGŁOŚCI:
- 25 km do miasta Varna i lotniska,
- 5 km do Kranevo i plaży,
- 7 km do kurortu nadmorskiego Albena,
- 3 km od rezerwatu przyrody,
- 12 km do kurortu Złote Piaski,
- ok 1 km od pola golfowego.
Albena - miejscowość turystyczna w Bułgarii, oddalona ok. 32 km na północ od Warny, 14 km od Złotych Piasków i 12 km na południowy zachód od Bałczik.
Nazwa miejscowości pochodzi od bohaterki sztuki Yordana Yowkowa - Albeny. Rozwój kurortu rozpoczął się w 1968. W 2002 w miejscowości zostały rozegrane międzynarodowe mistrzostwa akrobatyki powietrznej.
Kurort został odznaczony Błękitną Flagą za zlokalizowanie w ekologicznie czystym regionie.
Atrakcje turystyczne:
- rezerwat przyrody Baltata (nazywany także Batowa Gora),
- sezonowa kolejka chu-chu,
- plaża o długości 7,5 km i szerokości od 30 do 100 m,
- ośrodek jazdy konnej,
- organizowane co roku rajdy samochodowe,
- festiwal piosenki dziecięcej.
W pobliżu Varna Boutique Villas teren górzysty i widok na morze, a w odległości jednego kilometra znajduje się nowobudowane pole golfowe oraz w okolicy winnica z unikalną technologią produkcji na skalę Bułgarii, w tym z najwyższej klasy specjalistyczną linią produkyjną do fermentacji winogron. Winiarnia ta należy do elity producentów wina o wydajności do 200.000 butelek rocznie, gdzie produkcja wina zaczęła się jesienią 2008.


UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 22.500 EUR, tj. o ponad 17.400 EUR poniżej ceny zakupu, jaką zapłacił sprzedający, kupując nieruchomość bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wówczas za ten dom zapłacił ponad 39.900 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie nieruchomość wystawiona jest do sprzedaży z całkowitym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem za jedyne 22.500 EUR, czyli tylko za 353,77 EUR/M2 brutto!


WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!


ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 606 214 151
ilona.biercewicz@ilspoland.com

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003