« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, PRESELENTSI, BUŁGARIA

Symbol: ILS7256

8 000

Pow. całkowita:
82 m2

Powierzchnia działki (m2):
1130 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

Opis oferty

DOM 82 M2 Z DZIAŁKĄ 1.130 M2 ZA JEDYNE  8.000 EUR! NAJWIEKSZY WYBÓR NAJTAŃSZYCH DOMÓW Z BUŁGARII BEZPOŚREDNIO OD SPRZEDAJĄCYCH TYLKO Z ILSPOLAND.COM!Kolejna wyśmienita okazja dla inwestorów z niewielkim portfelem inwestycyjnym- dom wraz z dużą działką w malowniczej wsi Preselentsi, położonej w obwodzie Dobrich, 50 km od miasta Dobrich, 30 km od międzynarodowego kurortu Kavarna, a tylko 20 km od wybrzeża morza Czarnego (Durankulak) i 29 km od jeziora Durankulaszko, gdzie znajduje się rezerwat przyrody-VIA PONTICA, nad jeziorem znajduje sie Hotel z restauracją i centrum ornitologiczne, a wszystko nad Morzem Czarnym w Bułgarii i około 80 km od międzynarodowego lotniska w mieście VARNA.INFORMACJE O LOKALIZACJI:

Wieś Preselentsi leży w czystym ekologicznie rejonie, ok. 25 km od przejścia granicznego w Kardam (Rumunia).

Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.INFORMACJE PODSTAWOWE O NIERUCHOMOŚCI:

Prezentowany dom ma powierzchnię całkowitą 82 m2, został wybudowany w latach 60- tych i nadaje się do remontu kapitalnego, a posadowiony jest na działce o powierzchni 1.130 m2, co daje różne możliwości jej zagospodarowania.WAŻNE: Wieś Preselentsi liczy sobie około 500 mieszkańców, we wsi znajduje się dom kultury, restauracja, bar, 2 sklepy, park, itp.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:

- salon,

- 2 sypialnie,

- oszklona weranda,

- korytarz,

- łazienka,

- Działka 1.130 m2, a na niej budynki gospodarcze.Dom położony jest przy cichej asfaltowej drodze, 300 m od centrum wsi, wybudowany w tradycyjnej technologii budowy bułgarskich domów, tzn. ceramiczny dach, cegła i kamień.

Działka zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia winogronowe (kameralną winnicę), figowe, krzewy i drzewa, a z działki rozciąga się ładny widok.WAŻNE: Podobne nieruchomości po remoncie lub odświeżeniu i adaptacji stają się coraz bardziej popularne, jako alternatywna do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z przeprowadzeniem remontu i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.UWAGA: Bardzo dobra cena: 8.000,- EUR za dom wraz z dużą działką!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

ilona.biercewicz@ilspoland.comWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.COMUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię 27 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003