Dom na sprzedaż, Preselentsi, BułgariaSymbol: ILS7256

Cena:
8 000 €

Pow. całkowita:
82 m2

Powierzchnia działki (m2):
1130 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Liczba pięter:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

procedury i koszty

Opis oferty

DOM 82 M2 Z DZIAŁKĄ 1.130 M2 ZA JEDYNE  8.000 EUR! NAJWIEKSZY WYBÓR NAJTAŃSZYCH DOMÓW Z BUŁGARII BEZPOŚREDNIO OD SPRZEDAJĄCYCH TYLKO Z ILSPOLAND.COM!Kolejna wyśmienita okazja dla inwestorów z niewielkim portfelem inwestycyjnym- dom wraz z dużą działką w malowniczej wsi Preselentsi, położonej w obwodzie Dobrich, 50 km od miasta Dobrich, 30 km od międzynarodowego kurortu Kavarna, a tylko 20 km od wybrzeża morza Czarnego (Durankulak) i 29 km od jeziora Durankulaszko, gdzie znajduje się rezerwat przyrody-VIA PONTICA, nad jeziorem znajduje sie Hotel z restauracją i centrum ornitologiczne, a wszystko nad Morzem Czarnym w Bułgarii i około 80 km od międzynarodowego lotniska w mieście VARNA.INFORMACJE O LOKALIZACJI:

Wieś Preselentsi leży w czystym ekologicznie rejonie, ok. 25 km od przejścia granicznego w Kardam (Rumunia).

Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.INFORMACJE PODSTAWOWE O NIERUCHOMOŚCI:

Prezentowany dom ma powierzchnię całkowitą 82 m2, został wybudowany w latach 60- tych i nadaje się do remontu kapitalnego, a posadowiony jest na działce o powierzchni 1.130 m2, co daje różne możliwości jej zagospodarowania.WAŻNE: Wieś Preselentsi liczy sobie około 500 mieszkańców, we wsi znajduje się dom kultury, restauracja, bar, 2 sklepy, park, itp.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:

- salon,

- 2 sypialnie,

- oszklona weranda,

- korytarz,

- łazienka,

- Działka 1.130 m2, a na niej budynki gospodarcze.Dom położony jest przy cichej asfaltowej drodze, 300 m od centrum wsi, wybudowany w tradycyjnej technologii budowy bułgarskich domów, tzn. ceramiczny dach, cegła i kamień.

Działka zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia winogronowe (kameralną winnicę), figowe, krzewy i drzewa, a z działki rozciąga się ładny widok.WAŻNE: Podobne nieruchomości po remoncie lub odświeżeniu i adaptacji stają się coraz bardziej popularne, jako alternatywna do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z przeprowadzeniem remontu i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.UWAGA: Bardzo dobra cena: 8.000,- EUR za dom wraz z dużą działką!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

ilona.biercewicz@ilspoland.comWIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.COMUWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię 27 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Symbol
ILS7256
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena w EURO
8 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
97, 56 €
Cena negocjowana
Kraj
BUŁGARIA
Województwo
DOBRICH
Powiat
DOBRICH
Gmina
GENERAL TOSHEVO
Miejscowość
PRESELENTSI
Dzielnica - osiedle
PRESELENTSI
Powierzchnia całkowita
82, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
82, 00 m2
Powierzchnia działki
1 130, 00 m2
Zagospodarowanie działki
NASADZENIA, KRZEWY I DRZEWA, WINNICA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Przeznaczenie
MIESZKALNE
Rodzaj budynku
DOM
Rok budowy
LATA 60-te
Standard
DO REMONTU KAPIT.
Stan budynku
DO REMONTU
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
CEGŁA, KAMIEŃ
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
1
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Źródło c.w.
ELEKTR. PRZEPŁYWOWY
Ogrzewanie
C.O. ELEKTRYCZNE, KOMINEK
Podpiwniczenie /piwnica
CZĘŚC. PODPIWNICZ.
Dostępne sieci
WODOC. KOMUNALNY, EN. ELEKTR.
Instalacje
220V., WODNA, KOMINEK
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Rodzaj okien
DREWNIANE STARY TYP
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Kształt dachu
WIELOSPADOWY
Poddasze
NIEUŻYTKOWE
Rodzaj ogrodzenia
SIATKA
Ogrodzenie
CZĘŚCIOWE
Liczba miejsc parkingowych
1
Kominek
Najbliższe morze
20KM-50KM
Nr Licencji
11678
Za co opłaty dodatkowe
PRĄD, WODA, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI
Cechy dodatkowe
TYLKO U NAS

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław
Lewicki


stanislaw.lewicki@ilspoland.com
tel.: +48 608 363 366
skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Dom na sprzedaż, Preselentsi, BułgariaSymbol: ILS7256

Podobne oferty