Dom na sprzedaż, Chernookovo, BułgariaSymbol: ILS7126

Cena:
7 900 €

Pow. całkowita:
85 m2

Pow. działki:
1200 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
4

Liczba pięter:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

procedury i koszty

Opis oferty

PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY DOM 85 M2 Z DZIAŁKĄ 1.200 M2 ZA JEDYNE 7.900 EUR! KORZYSTAJ Z OKAZJI Z ILSPOLAND.COM NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI Z POTENCJAŁEM!

Wyjątkowo korzystna inwestycja, jak zawsze bezpośrednio od sprzedającego! Dom wraz z działką w malowniczej wsi Chernookovo, położonej w obwodzie Dobrich, 18 km od miasta General Toshevo i 41 km od miasta Dobrich, 31 km od wybrzeża Morza Czarnego- Durankulak Camping, a wszystko około 90 km od międzynarodowego, całorocznego lotniska w mieście VARNA na Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE O LOKALIZACJI:
Wieś Chernookovo leży w czystym ekologicznie rejonie, 18 km od miasta General Toshevo i 41 km od miasta Dobrich, tzw. obwodu- odpowiednika polskiego województwa.
Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.

WAŻNE: Wieś Chernookovo liczy sobie około 350 mieszkańców, we wsi znajduje się szkoła, przedszkole, dom kultury, przychodnia lekarska, restauracja, bar, kilka sklepów, park, a w okolicy kilkanaście kilometrów od wsi duża stadnina koni.

INFORMACJE PODSTAWOWE O NIERUCHOMOŚCI:
Prezentowany dom ma powierzchnię 85 m2, został wybudowany w latach 60-tych ubiegłego wieku i nadaje się do remontu, a posadowiony jest na działce o powierzchni 1.200m2, co stanowi duży potencjał i daje ogromne możliwości jej zagospodarowania według własnych upodobań i potrzeb nowego nabywcy (galerię 15 fotografii z zewnątrz i z wewnątrz domu prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).

Dom posadowiony jest na płaskiej, ogrodzonej działce (ogrodzonej częściowo kamiennym murem), a składa się z:salonu, 3 pokoi, korytarza, pomieszczenia, które można zaadoptować na łazienkę z wc.
Na terenie posesji znajdują się również zabudowania gospodarcze.

Nieruchomość położona jest przy cichej utwardzonej drodze, około 200 metrów od drogi asfaltowej i 300 metrów od centrum wsi. Dom wybudowano w tradycyjnej bułgarskiej technologii budowy domów, tzn. ceramiczny dach, cegła i kamień.
Działka zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia winogronowe, figowe, krzewy i drzewa, a z działki rozciąga się ładny widok.

WAŻNE: Podobne nieruchomości po remoncie lub odświeżeniu i adaptacji stają się coraz bardziej popularne, jako stabilna i bezpieczna alternatywa do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z przeprowadzeniem remontu i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.

UWAGA: Bardzo dobra cena: 7.900,- EUR za dom wraz z działką.

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 606 214 151

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Symbol
ILS7126
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena w EURO
7 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
92, 94 €
Cena negocjowana
Kraj
BUŁGARIA
Województwo
DOBRICH
Powiat
DOBRICH
Gmina
GENERAL TOSHEVO
Miejscowość
CHERNOOKOVO
Dzielnica - osiedle
CHERNOOKOVO
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Położenie
WIEŚ
Powierzchnia całkowita
85, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
85, 00 m2
Powierzchnia działki
1 200, 00 m2
Zagospodarowanie działki
KRZEWY I DRZEWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Rok budowy
LATA 1950-1960
Standard
DO REMONTU
Stan budynku
DO REMONTU
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
CEGŁA, DREWNO, KAMIEŃ
Typ kuchni
Z OKNEM
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Źródło c.w.
ELEKTR. PRZEPŁYWOWY
Ogrzewanie
C.O. ELEKTRYCZNE
Podpiwniczenie /piwnica
CZĘŚC. PODPIWNICZ.
Dostępne sieci
WODOC. KOMUNALNY, EN. ELEKTR., TELEFON
Instalacje
220V., WODNA, KOMINEK
Stan instalacji
DO WYMIANY
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Linia telefoniczna
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Rodzaj okien
DREWNIANE STARY TYP
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Kształt dachu
WIELOSPADOWY
Ogrodzenie
CZĘŚCIOWE
Czy jest KW
Kominek
Odległość do morza / oceanu
20KM-50KM
Nr Licencji
11678
Za co opłaty dodatkowe
PRĄD, WODA, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI
Cechy dodatkowe
OKAZYJNA CENA, TYLKO U NAS

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona
Biercewicz


licencja: 11678
ilona.biercewicz@ilspoland.com
tel.: +48 606 214 151
skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

Dom na sprzedaż, Chernookovo, BułgariaSymbol: ILS7126

Podobne oferty