« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, CHERNOOKOVO, BUŁGARIA

Symbol: ILS7126

7 900

Pow. całkowita:
85 m2

Powierzchnia działki (m2):
1200 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
4

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

Opis oferty

PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY DOM 85 M2 Z DZIAŁKĄ 1.200 M2 ZA JEDYNE 7.900 EUR! KORZYSTAJ Z OKAZJI Z ILSPOLAND.COM NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI Z POTENCJAŁEM!Wyjątkowo korzystna inwestycja, jak zawsze bezpośrednio od sprzedającego! Dom wraz z działką w malowniczej wsi Chernookovo, położonej w obwodzie Dobrich, 18 km od miasta General Toshevo i 41 km od miasta Dobrich, 31 km od wybrzeża Morza Czarnego- Durankulak Camping, a wszystko około 90 km od międzynarodowego, całorocznego lotniska w mieście VARNA na Morzem Czarnym w Bułgarii.INFORMACJE O LOKALIZACJI:

Wieś Chernookovo leży w czystym ekologicznie rejonie, 18 km od miasta General Toshevo i 41 km od miasta Dobrich, tzw. obwodu- odpowiednika polskiego województwa.

Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.WAŻNE: Wieś Chernookovo liczy sobie około 350 mieszkańców, we wsi znajduje się szkoła, przedszkole, dom kultury, przychodnia lekarska, restauracja, bar, kilka sklepów, park, a w okolicy kilkanaście kilometrów od wsi duża stadnina koni.INFORMACJE PODSTAWOWE O NIERUCHOMOŚCI:

Prezentowany dom ma powierzchnię 85 m2, został wybudowany w latach 60-tych ubiegłego wieku i nadaje się do remontu, a posadowiony jest na działce o powierzchni 1.200m2, co stanowi duży potencjał i daje ogromne możliwości jej zagospodarowania według własnych upodobań i potrzeb nowego nabywcy (galerię 15 fotografii z zewnątrz i z wewnątrz domu prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).Dom posadowiony jest na płaskiej, ogrodzonej działce (ogrodzonej częściowo kamiennym murem), a składa się z:salonu, 3 pokoi, korytarza, pomieszczenia, które można zaadoptować na łazienkę z wc.

Na terenie posesji znajdują się również zabudowania gospodarcze.Nieruchomość położona jest przy cichej utwardzonej drodze, około 200 metrów od drogi asfaltowej i 300 metrów od centrum wsi. Dom wybudowano w tradycyjnej bułgarskiej technologii budowy domów, tzn. ceramiczny dach, cegła i kamień.

Działka zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia winogronowe, figowe, krzewy i drzewa, a z działki rozciąga się ładny widok.WAŻNE: Podobne nieruchomości po remoncie lub odświeżeniu i adaptacji stają się coraz bardziej popularne, jako stabilna i bezpieczna alternatywa do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z przeprowadzeniem remontu i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.UWAGA: Bardzo dobra cena: 7.900,- EUR za dom wraz z działką.ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI ORAZ OFERT?

ZAJRZYJ NA:

WWW.ILSPOLAND.COM!UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona Biercewicz

licencja: 11678

ilona.biercewicz@ilspoland.com

tel.: +48 606 214 151

skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003