« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, BELGUN, BUŁGARIA

Symbol: ILS6818

6 500

Pow. całkowita:
120 m2

Powierzchnia działki (m2):
1100 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
5KM-20KM

Opis oferty

DOM 120 M2 Z DZIAŁKĄ 1.100 M2 TYLKO 20 KM OD MORZA CZARNEGO I PLAŻY ZA JEDYNE 6.500 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Bezkonkurencyjna inwestycja- dom wolnostojący w niezwykle okazyjnej cenie w otoczeniu nowo wybudowanych domów w okolicy pól golfowych, jedyne 20 km od wybrzeża Morza Czarnego i najdłuższej oraz najczystszej, 9 kilometrowej plaży, około 40 km od międzynarodowego kurortu Złote Piaski- Golden Sands i 65 km od miasta Varna i międzynarodowego lotniska w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Wieś Belgun leży w czystym ekologicznie rejonie w obwodzie Dobrich, a gminie Kavarna, 20 km od wybrzeża Morza Czarnego i plaży.

Kavarna - małe miasto w północno-wschodniej Bułgarii, położone na półwyspie Kaliakra nad Morzem Czarnym, w obwodzie Dobrich.
W okresie wakacyjnym liczba turystów sięga 50 000 - 60 000, mieszkańców stałych miasto liczy ok. 11000. Kavarna ożywa nocą, wtedy czynne są liczne atrakcje tj.: loterie, wesołe miasteczka, dyskoteki, także w pobliskich kurortach Albena i Złote Piaski. Miasto od wielu lat przyciąga turystów, głównie z Polski, Czech i Rosji.

Albena - miejscowość turystyczna w Bułgarii, oddalona ok. 32 km na północ od Warny, 14 km od Złotych Piasków i 12 km na południowy zachód od Bałczik.
Nazwa miejscowości pochodzi od bohaterki sztuki Yordana Yowkowa - Albeny. Rozwój kurortu rozpoczął się w 1968 r. W 2002 r. w miejscowości zostały rozegrane międzynarodowe mistrzostwa akrobatyki powietrznej.
Kurort został odznaczony Błękitną Flagą za zlokalizowanie w ekologicznie czystym regionie.
Atrakcje turystyczne:
- rezerwat przyrody Baltata (nazywany także Batowa Gora);
- sezonowa kolejka chu-chu;
- plaża o długości 5 km i szerokości od 30 do 100 m;
- ośrodek jazdy konnej;
- organizowany co roku rajd samochodowy;

OPIS DOMU:
Prezentowany dom ma powierzchnię całkowitą 120 m2 i użytkową 100 m2, został wybudowany w latach 50-tych ubiegłego wieku, jest solidny konstrukcyjnie i nadaje się do remontu kapitalnego, a posadowiony jest na działce o powierzchni 1.100 m2, co daje spore możliwości jej zagospodarowania według własnych potrzeb i preferencji nowego nabywcy.

WAŻNE: Wieś Belgun liczy sobie około 1.000 mieszkańców, we wsi znajduje się szkoła, przedszkole, dom kultury, przychodnia lekarska, restauracje, bar, kilka sklepów, park, a w okolicy zamieszkuje z roku na rok coraz więcej rodzin obcokrajowców w wyremontowanych i nowowybudowanych domach.

Dom składa się z 3 pokoi, przedpokoju, korytarza, werandy, pomieszczenia gospodarczego, letniej kuchni i piwnicy.
Wybudowany jest w tradycyjnej technologii budowy lokalnych domów, tzn. ceramiczny dach, cegła i kamień.
Działka zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia, a z działki rozciąga się przyjemny widok.
Nieruchomość znajduje się na płaskiej, prostokątnej, częściwo ogrodzonej działce, przy asfaltowej drodze, 600 m od centrum wsi.

WAŻNE: Podobne nieruchomości po remoncie lub odświeżeniu, stają się coraz bardziej popularne, jako alternatywna do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z przeprowadzeniem remontu i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.

UWAGA: Bardzo okazyjna cena: 6.500,- EUR za dom 120 m2 wraz z działką 1.100 m2!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003