« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, BANYA, BUŁGARIA

Symbol: ILS7432

20 000

Pow. całkowita:
101 m2

Powierzchnia działki (m2):
500 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

PARTEROWY DOM 101 M2 WŚRÓD PIĘKNYCH KRAJOBRAZÓW NA OSIEDLU Z BASENEM TYLKO 5 KM OD PLAŻY I MORZA ZA JEDYNE 20.000 EUR! ŁAP MEGA OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM! 


Wyjątkowa okazja! Dom wolnostojący w cenie mieszkania!
Parterowy dom, wolnostojący z 2008 roku o powierzchni całkowitej 101 m2, położony na terenie zamkniętego, chronionego kompleksu domów jednorodzinnych o nazwie Eco Holiday Village Gora (dawna nazwa Sveti Vlad), umiejscowionego na molowniczym terenie w bezpośrednim sąsiedztwie winnic w odległości tylko 5 km od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Dom składa się z dużego salonu z miejscem na aneks kuchenny, korytarza (przedpokoju), 2 sypialni, łazienki z WC oraz tarasu z widokiem na ogród, okoliczny las oraz sąsiednie domy, należące do kompleksu - widok od strony północno-wschodniej (obszerną galerię aż 74 fotografii oraz rzut z planem domu i dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).

WAŻNE: Dom oferowany jest do sprzedaży w dobrym stanie technicznym z pełnym wykończeniem pod klucz ze ścianami pomalowanymi w ciepłych, pastelowych barwach, z kaflami w salonie i panelami na podłogach w sypialniach, glazurą i terakotą oraz białą armaturą w łazience z WC z drzwiami wejściowymi oraz wewnętrznymi, oknami PCV, a nowemu nabywcy pozostaje jedynie konieczność umeblowania i wyposażenia!

Kompleks Eco Holiday Village Gora (dawna nazwa Sveti Vlad) położony jest na delikatnym wzniesieniu w sąsiedztwie lasu i rezerwatu przyrody, posiada całodobową ochronę, monitoring, ogród, basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, restaurację z dużym ogródkiem, parking strzeżony, etc..
Eco Holiday Village Gora umiejscowiony jest w bardzo czystym ekologicznie rejonie, przy utwardzonej drodze, 2 km od asfaltowej, a każdy dom posiada przynależną, indywidualną działkę do własnego użytku o powierzchni około 500 m2 (jako nie wyodrębnioną formalnie, a jedynie możliwą do użytkowania, przez każdego właściciela domu, część składową całej nieruchomości gruntowej, na której położony jest kompleks).

WAŻNE: Koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy w tym kompleksie z wieloma udogodnieniami wynosi tylko 500 euro!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Wieś Banya- pol. Bania liczy sobie ok 400 mieszkańców, położona jest wśród gór i lasów, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody.
We wsi znajdują się 2 sklepy, wiejska karczma, stacja benzynowa, kilka gospodarstw agroturystycznych, etc.
Czysta nie zniszczona przez cywilizację przyroda i doskonała lokalizacja, czynią tę miejscowość niezwykle atrakcyjną, a wiele nieruchomości zakupionych zostało tam przez zagranicznych inwestorów.

Kompleks Eco Holiday Village Gora znajduje się w odległości:
- 3 km od wsi Bania,
- 5 km od morza i plaży w Irakli (długa i szeroka plaża, stanowiąca część rezerwatu przyrody),
- 13 km od miejscowości Obzor,
- 21 km od Słonecznego Brzegu,
- 46 km od lotniska w Burgas,
- 52 km od centrum Burgas.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w rewelacyjnej cenie 20.000 euro za wolnostojący dom 101 m2, położony tylko 5 km od plaży i morza, więc nie zastanawiaj się długo, tylko korzystaj z niepowtarzalnej okazji, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 74 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003