Dom na sprzedaż, Balkantsi, BułgariaSymbol: ILS7257

Cena:
7 000 €

Pow. całkowita:
75 m2

Powierzchnia działki (m2):
900 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Liczba pięter:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

procedury i koszty

Opis oferty

DOM 75M2 Z DZIAŁKĄ  900M2 ZA JEDYNE 7.000 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!Dom o powierzchni 75m2 do remontu kapitalnego wraz z działką 900m2 połozony w malowniczej wsi Balkantsi, w obwodzie Dobrich, 30 km od miasta Dobrich, 18 km od General Toshevo, 31 km od międzynarodowego kurortu Balchik, 28 km od Kavarny i wybrzeża morza Czarnego, 70 km od międzynarodowego lotniska w mieście VARNA, a wszystko nad Morzem Czarnym w Bułgarii.OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Prezentowany dom ma powierzchnię 75 m2 i został wybudowany w latach 60-tych ubiegłego wieku, posadowiony jest na działce o powierzchni  900m2, co daje spore możliwości jej zagospodarowania.

Dom składa się z 3 pokoi, przedpokoju oraz korytarza, a dodatkowo jest częściowo podpiwniczony. Na działce znajdują się budynki gospodarcze, a sam teren jest płaski i ogrodzony. Dom leży, przy asfaltowej drodze, 500 m od centrum wsi, wybudowany w tradycyjnej technologii budowy parterowych domów, tzn. ceramiczny dach, cegła i kamień oraz drewno.

Działka zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia, a z działki rozciąga się ładny widok.INFORMACJE PODSTAWOWE:

Wieś Balkantsi- pol. Bałkanci leży w czystym ekologicznie rejonie, w obwodzie Dobrich, jedyne 28 km od wybrzeża Morza Czarnego.

Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.WAŻNE: Wieś Balkantsi liczy sobie około 400 mieszkańców, we wsi znajduje się bar, sklep, park, itp. Duży odsetek kupujących w sąsiednich wsiach stanowią Polacy, Anglicy i Holendrzy.UWAGA: Podobne nieruchomości po adaptacji stają się coraz bardziej popularne wśród inwestorów z całej europy, jako alternatywna do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z adaptacją oraz wyposażeniem i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w okazyjnej cenie 7.000 EUR za dom wolnostojący z działką 900 m2!WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

lub ilona.biercewicz@ilspoland.com,WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.COM,UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 22 fotografii i dokładną lokalizację oraz więcej informacji i szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Symbol
ILS7257
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena w EURO
7 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
93, 33 €
Cena negocjowana
Kraj
BUŁGARIA
Województwo
DOBIRCH
Powiat
DOBRICH
Gmina
GENERAL TOSHEVO
Miejscowość
BALKANTSI
Dzielnica - osiedle
BALKANTSI
Powierzchnia całkowita
75, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
75, 00 m2
Powierzchnia działki
900, 00 m2
Zagospodarowanie działki
NASADZENIA, KRZEWY I DRZEWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Przeznaczenie
MIESZKALNE
Rodzaj budynku
DOM
Rok budowy
LATA 60-te
Standard
DO REMONTU KAPIT.
Stan budynku
DO REMONTU
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
CEGŁA, KAMIEŃ
Rodzaj stropu
WYLEWANY
Typ kuchni
Z OKNEM
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Źródło c.w.
BOJLER ELEKTRYCZNY, ELEKTR. PRZEPŁYWOWY
Ogrzewanie
C.O. ELEKTRYCZNE, KOMINEK
Podpiwniczenie /piwnica
CZĘŚC. PODPIWNICZ.
Dostępne sieci
WODOC. KOMUNALNY, EN. ELEKTR.
Instalacje
220V., WODNA, KOMINEK,
Stan instalacji
DO WYMIANY
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Rodzaj okien
DREWNIANE
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Kształt dachu
WIELOSPADOWY
Poddasze
NIEUŻYTKOWE
Rodzaj podłogi
DESKI
Rodzaj ogrodzenia
CAŁKOWITE
Ogrodzenie
PEŁNE
Liczba miejsc parkingowych
1
Kominek
Najbliższe morze
20KM-50KM
Nr Licencji
11678
Za co opłaty dodatkowe
PRĄD, WODA, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI
Cechy dodatkowe
OKAZYJNA CENA, TYLKO U NAS

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław
Lewicki


stanislaw.lewicki@ilspoland.com
tel.: +48 608 363 366
skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Dom na sprzedaż, Balkantsi, BułgariaSymbol: ILS7257

Podobne oferty