« wróć do listy ofertDOM na SPRZEDAŻ, BALKANTSI, BUŁGARIA

Symbol: ILS7257

7 000

Pow. całkowita:
75 m2

Powierzchnia działki (m2):
900 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

Opis oferty

DOM 75M2 Z DZIAŁKĄ  900M2 ZA JEDYNE 7.000 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!Dom o powierzchni 75m2 do remontu kapitalnego wraz z działką 900m2 połozony w malowniczej wsi Balkantsi, w obwodzie Dobrich, 30 km od miasta Dobrich, 18 km od General Toshevo, 31 km od międzynarodowego kurortu Balchik, 28 km od Kavarny i wybrzeża morza Czarnego, 70 km od międzynarodowego lotniska w mieście VARNA, a wszystko nad Morzem Czarnym w Bułgarii.OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Prezentowany dom ma powierzchnię 75 m2 i został wybudowany w latach 60-tych ubiegłego wieku, posadowiony jest na działce o powierzchni  900m2, co daje spore możliwości jej zagospodarowania.

Dom składa się z 3 pokoi, przedpokoju oraz korytarza, a dodatkowo jest częściowo podpiwniczony. Na działce znajdują się budynki gospodarcze, a sam teren jest płaski i ogrodzony. Dom leży, przy asfaltowej drodze, 500 m od centrum wsi, wybudowany w tradycyjnej technologii budowy parterowych domów, tzn. ceramiczny dach, cegła i kamień oraz drewno.

Działka zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia, a z działki rozciąga się ładny widok.INFORMACJE PODSTAWOWE:

Wieś Balkantsi- pol. Bałkanci leży w czystym ekologicznie rejonie, w obwodzie Dobrich, jedyne 28 km od wybrzeża Morza Czarnego.

Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.WAŻNE: Wieś Balkantsi liczy sobie około 400 mieszkańców, we wsi znajduje się bar, sklep, park, itp. Duży odsetek kupujących w sąsiednich wsiach stanowią Polacy, Anglicy i Holendrzy.UWAGA: Podobne nieruchomości po adaptacji stają się coraz bardziej popularne wśród inwestorów z całej europy, jako alternatywna do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z adaptacją oraz wyposażeniem i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w okazyjnej cenie 7.000 EUR za dom wolnostojący z działką 900 m2!WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

+48 606 214 151

lub ilona.biercewicz@ilspoland.com,WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?

ZOBACZ!

WWW.ILSPOLAND.COM,UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 22 fotografii i dokładną lokalizację oraz więcej informacji i szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003