Dom na sprzedaż, Aleksandar Stamboliyski, BułgariaSymbol: ILS191249

Cena:
9 000 €

Pow. całkowita:
75 m2

Pow. działki:
2350 m2

Typ domu:
WOLNO STOJĄCY

Liczba pokoi:
3

Liczba pięter:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
20KM-50KM

procedury i koszty

Opis oferty

WIEJSKI DOM O POWIERZCHNI 75 M2 Z DZIAŁKĄ 2350M2 ZA JEDYNE 9.000 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Dom o powierzchni całkowitej 75m2, użytkowej 70m2 do remontu kapitalnego wraz z dużą działką o powierzchni 2350m2 położony w niewielkiej wsi Aleksandar Stamboliyski, w obwodzie Dobrich, około 33km od miasta General Toshevo, 6,5km od Spasovo, tylko 22km od wybrzeża Morza Czarnego (Camping Kosmos), 19km od jeziora i rezerwatu przyrody Durankulak, 103km od międzynarodowego lotniska w mieście VARNA, a wszystko nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Prezentowany dom ma powierzchnię całkowitą 75m2, a użytkową 70m2 i został wybudowany w latach 50-tych ubiegłego wieku, posadowiony jest na działce o powierzchni  2350m2, co daje spore możliwości jej zagospodarowania.

Dom składa się z 3 pokoi, przedpokoju oraz korytarza, a dodatkowo jest częściowo podpiwniczony bezpośrednio do domu przylega garaż jednostanowiskowy.  Na działce znajdują się budynki gospodarcze, a sam teren jest płaski i ogrodzony. Dom leży przy drodze gruntowej, około 500metrów od drogi asfaltowej. Dom wybudowany w tradycyjnej technologii budowy parterowych domów, tzn. cegła, drewno i ceramiczny dach.
Działka zagospodarowana tradycyjnie, tzn. posiada nasadzenia, a z działki rozciąga się ładny widok.

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Wieś Aleksandar Stamboliyski leży w obwodzie Dobrich, jedyne 22 km od wybrzeża Morza Czarnego. Wieś ta liczy sobie jedynie 25 stałych mieszkańców.
Obwód i miasto Dobricz (dawna nazwa- Chadzioglu- Pazardżik, w latach 1949-93 - Tołbuchin) - miasto w północno-wschodniej Bułgarii (bułgarska część Dobrudży), stolica obwodu Dobricz. Około 115,8 tys. mieszkańców; handlowy ośrodek regionu rolniczego; przemysł spożywczy (młynarstwo, olejarstwo, przetwórstwo mięsa, owoców i warzyw), maszynowy, włókienniczy (głównie bawełniany), meblarski, ceramiczny; węzeł drogowy; naukowo-badawczy instytut rolnictwa.

UWAGA: Podobne nieruchomości po adaptacji stają się coraz bardziej popularne wśród inwestorów z całej europy, jako alternatywna do lokat bankowych i giełdy inwestycja, a wartości tych nieruchomości wzrastają wraz z adaptacją oraz wyposażeniem i osiągają wielokrotnie wyższy poziom.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w okazyjnej cenie 9.000 EUR za dom wolnostojący z działką 2.350m2!

WAŻNE: Każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce! Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 606 214 151

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 22 fotografii i dokładną lokalizację oraz więcej informacji i szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Symbol
ILS191249
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena w EURO
9 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
120, 00 €
Cena negocjowana
Kraj
BUŁGARIA
Województwo
DOBIRCH
Powiat
DOBRICH
Gmina
GENERAL TOSHEVO
Miejscowość
ALEKSANDAR STAMBOLIYSKI
Dzielnica - osiedle
ALEKSANDAR STAMBOLIYSKI
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia całkowita
75, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
70, 00 m2
Powierzchnia działki
2 350, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Zagospodarowanie działki
NASADZENIA, KRZEWY I DRZEWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Udział w działce
CAŁOŚĆ
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Przeznaczenie
MIESZKALNE
Rodzaj budynku
DOM
Rok budowy
LATA 50-te
Standard
DO REMONTU KAPIT.
Stan budynku
DO REMONTU
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA, GRUNTOWA
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Źródło c.w.
BOJLER ELEKTRYCZNY, ELEKTR. PRZEPŁYWOWY
Ogrzewanie
C.O. ELEKTRYCZNE
Dostępne sieci
WODOC. KOMUNALNY, EN. ELEKTR.
Instalacje
220V., WODNA
Stan instalacji
DO WYMIANY
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Klimatyzacja
Rodzaj okien
DREWNIANE
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Kształt dachu
WIELOSPADOWY
Poddasze
NIEUŻYTKOWE
Rodzaj podłogi
DESKI
Rodzaj ogrodzenia
SIATKA
Ogrodzenie
PEŁNE
Czy jest KW
Licznik prądu
Wodomierz
Garaż
Miejsc garażowych
1
Najbliższe morze
20KM-50KM
Nr Licencji
11678
Za co opłaty dodatkowe
PRĄD, WODA, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI
Cechy dodatkowe
OKAZYJNA CENA, TYLKO U NAS

Ofertę obsługuje...

Ilona Biercewicz

Ilona
Biercewicz


licencja: 11678
ilona.biercewicz@ilspoland.com
tel.: +48 606 214 151
skype: iloniiloni

Zapytaj o ofertę

Dom na sprzedaż, Aleksandar Stamboliyski, BułgariaSymbol: ILS191249

Podobne oferty