« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SVETI VLAS, BUŁGARIA

Symbol: ILS7104

25 000

Pow. całkowita:
32 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Piętro:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
DO 100M

Opis oferty

KOMPAKTOWY APARTAMENT 32 M2 Z UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM ORAZ Z WIDOKIEM NA MORZE I BASEN W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE 50M OD PLAŻY ZA JEDYNE 781,25 EUR/M2! PONAD 10.000 EUR TANIEJ OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU! ŁAP WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Eleganckie mieszkanie jednopokojowe typu studio w mega okazyjnej cenie (ponad 10.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wtedy za to mieszkanie zapłacił aż 35.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 25.000 EUR, czyli tylko za jedyne 781,25 EUR/M2 brutto) w luksusowym kompleksie Royal Bay 2, zlokalizowanym w prestiżowej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Sveti Vlas w odległości tylko 50 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU ROYAL BAY 2:
Royal Bay 2 to luksusowy, całoroczny kompleks, wybudowany w oryginalnym stylu w 2008 roku w drugiej linii zabudowy, tylko 50 m od piaszczystej plaży w jednej z najbardziej prestiżowych części Sveti Vlas w cichym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie wielu luksusowych hoteli, a właścicielom apartamentów oraz gościom zapewnia wiele udogodnień, w tym między innymi:
- basen na wolnym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- recepcję z dużym holem recepcyjnym,
- całodobową ochronę,
- monitoring,
- windy,
- plac zabaw dla dzieci,
- mini market,
- ładnie utrzymany, ogrodzony i oświetlony ogród.

OPIS PREZENTOWANEGO APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 32 m2, położony jest na drugim piętrze (obszerną galerię aż 49 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju z garderobą, łazienki z prysznicem i WC oraz zadaszonego balkonu z widokiem na morze, basen i ogród (widok od strony południowo-wschodniej).


WAŻNE: Apartament został w październiku 2018 roku odświeżony i umeblowany, a sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w bezkonkurencyjnej cenie 25.000 EUR, tj. o ponad 10.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, jaką zapłacił obecny sprzedający, kupując apartament bezpośrednio od developera kilka lat temu, gdyż wtedy za to mieszkanie zapłacił aż 35.000 euro plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie apartament wystawiony jest do sprzedaży za jedyne 25.000 EUR, czyli tylko za jedyne 781,25 EUR/M2 brutto, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania (tzw. roczny czynsz dla zarządcy) w tak unikalnie umiejscowionym, tylko 50 m od  plaży kompleksie z wieloma udogodnieniami wynosi tylko 300 EUR na rok, więc łap tę wyjątkową okazję z ILSPOLAND.COM, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Święty Włas (bułg. Sveti Vlas) – to miasto we wschodniej Bułgarii, nad Morzem Czarnym, założone w XIV wieku. W roku 2005 zamieszkiwały go 2 142 osoby. Miejscowość słynna jest ze swoich walorów turystycznych, stanowi alternatywę dla przylegającego Słonecznego Brzegu. W Świętym Własie znajduje się największa i najbardziej luksusowa przystań jachtowa na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego o pojemności ponad 300 jachtów.
Pobliski Słoneczny Brzeg (bułg. Slănčev Briag, Słynczew Briag) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane LAS VEGAS Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.
W latach 1965-1999 był tu organizowany międzynarodowy festiwal muzyczny muzyki pop Złoty Orfeusz, jedna z ważniejszych imprez muzycznych w krajach bloku wschodniego.

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 49 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003