« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SVETI VLAS, BUŁGARIA

Symbol: ILS6911

34 000

Pow. całkowita:
65 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 64,99 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE I BASEN TYLKO 300 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 523,16 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompletnie umeblowany i wyposazony apartament z wdiokiem na morze i basen w bardzo okazyjnej cenie 34.000 euro w kameralnym kompleksie Vlas South, zlokalizowanym w ekskluzywnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego SVETI VLAS, nad Mariną Dinevi tylko 150 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.


INFORMACJE PODSTAWOWE:
Święty Włas (bułg. Sveti Vlas) – to miasto we wschodniej Bułgarii, nad Morzem Czarnym, założone w XIV wieku. W roku 2005 zamieszkiwały go 2 142 osoby. Miejscowość słynna jest ze swoich walorów turystycznych, stanowi alternatywę dla przylegającego Słonecznego Brzegu. W Świętym Własie znajduje się największa i najbardziej luksusowa przystań jachtowa na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego o pojemności ponad 300 jachtów.
Pobliski Słoneczny Brzeg (bułg. Slănčev Briag, Słynczew Briag) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane LAS VEGAS Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.
W latach 1965-1999 był tu organizowany międzynarodowy festiwal muzyczny muzyki pop Złoty Orfeusz, jedna z ważniejszych imprez muzycznych w krajach bloku wschodniego.

OPIS KOMPLEKSU VLAS SOUTH:
Vlas South zlokalizowany jest 300 metrów od morza w nadmorskiej miejscowości St. Vlas, nad samym portem jachtowym i ekskluzywną mariną. Kameralny kompleks apartamentowy usytuowany jest w odległości kilku kroków od głównej drogi, gdzie znajdują się sklepy, restauracje, supermarkety i bary.
Kompleks składa się z 4 kondygnacji (3 pięter) i posiada całodobową recepcję, ochronę, monitoring, basen na świeżym powietrzu, parking strzeżony, bistro i panoramiczną kawiarnię na tarasie na ostatnim piętrze, a dodatkowo ładnie zagospodarowany ogródek wokół kompleksu.

OPIS PREZENTOWANEGO APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest dwupokojowy o powierzchni całkowitej 64,99 m2 i powierzchni użytkowej 58,92 m2, położony jest na trzecim piętrze (czwartej kondygnacji) pod numerem A4-9 (obszerną galerię aż 87 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchenym, spialni, przedpokoju, łazienki z WC oraz zadaszonego balkonu z widok na morze oraz basen komepleksu.


WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedania z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na fotografiach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w bardzo okazyjnej cenie 34.000 EUR, czyli tylko za 523,16 EUR/m2 za umeblowane i wyposażone mieszkanie z widokiem na morze i basen, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi jedyne 250 EUR na rok, więc nie zastanawiaj się długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP! 

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna tylko w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 87 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu, a także dokładną lokalizację i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003