oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SVETI VLAS, BUŁGARIA

Symbol: ILS6875

16 500

Pow. całkowita:
29 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
500M-1000M

Opis oferty

UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE 28,65 M2 W KAMERALNYM KOMPLEKSIE Z TARASEM WIDOKOWYM NA DACHU BUDYNKU Z WIDOKIEM NA MORZE TYLKO 700 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 16.500 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki i kompaktowy apartament typu studio w bardzo okazyjnej cenie 16.500 EUR w kameralnym kompleksie VILLA MARINA, zlokalizowanym w spokojnej części na wzniesieniu znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego SVETI VLAS, nad Mariną Dinevi tylko 700 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Święty Włas (bułg. Sveti Vlas) – to miasto we wschodniej Bułgarii, nad Morzem Czarnym, założone w XIV wieku. W roku 2005 zamieszkiwały go 2 142 osoby. Miejscowość słynna jest ze swoich walorów turystycznych, stanowi alternatywę dla przylegającego Słonecznego Brzegu. W Świętym Własie znajduje się największa i najbardziej luksusowa przystań jachtowa na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego o pojemności ponad 300 jachtów.
Pobliski Słoneczny Brzeg (bułg. Slănčev Briag, Słynczew Briag) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane LAS VEGAS Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.
W latach 1965-1999 był tu organizowany międzynarodowy festiwal muzyczny muzyki pop Złoty Orfeusz, jedna z ważniejszych imprez muzycznych w krajach bloku wschodniego.

OPIS KOMPLEKSU VILLA MARINA:
Kompleks Villa Marina zlokalizowany jest tylko 700 metrów od morza w centralnej części nadmorskiej miejscowości St. Vlas na wysokości Mariny Dinevi i wybudowany został w 2011 roku, a oferuje właścicielom apartamentów praktycznie domową atmosferę oraz wiele udogodnień, w tym zapewnia całodobową ochronę, monitoring, recepcję, parking, windę, duży panoramiczny taras na dachu budynku z leżakami i Jacuzzi z otwartym widokiem na morze, okoliczne wzgórza oraz panoramę miesteczka Sveti Vlas.
Z większości apartamentów na najwyższych kondygnacjach rozpościera się wspaniały widok na zatokę, Słoneczny Brzeg oraz na zabytkową starówkę w Nesebar.
Villa Marina składa się z 5 kondygnacji (4 pięter).

OPIS PREZENTOWANEGO APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 28,65 m2, a położony jest na parterze (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz rzut mieszkania i dokładną lokalizację prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), jest wykończony pod klucz, posiadający indywidualny system klimatyzacyjny, drzwi i okna, kafle na podłogach, glazurę i terakotę oraz białą armaturę w łazience, ściany pomalowane w ciepłych barwach, a w skład powierzchni całkowitej wchodzi salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka z WC z wanną i balkon (z widokiem na ścianę oraz sąsiednie budynki).

WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedania z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na fotografiach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILS POLAND GROUP w bardzo okazyjnej cenie 16.500 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. czynsz dla zarządcy wynosi jedyne 10 EUR/m2 apartamentu na rok! Takie okazje znajdziesz tylko z nami z ILS POLAND GROUP i tylko poza sezonem!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM,

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie z banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu, a także więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest WYCOFANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003