oferta archiwalna!

Nie trać czasu na ofertę archiwalną, tylko zobacz inne aktualne oferty nieruchomości na www.ilspoland.com

« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SVETI VLAS, BUŁGARIA

Symbol: ILS6617

29 000

Pow. całkowita:
50 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 50,14 M2 Z WIDOKIEM NA MORZE I BASEN TYLKO 200 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 578,38 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki apartament dwupokojowy z widokiem na morze i basen w bardzo okazyjnej cenie 29.000 EUR (ponad 23.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, którą zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie kilka lat temu samodzielnie i bezpośrednio od developera, gdyż wtedy zapłacił ponad 52.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie mieszkanie wystawione jest do sprzedaży za jedyne 29.000 EUR, czyli tylko 578,38 EUR/M2 brutto) w kameralnym kompleksie SEA VIEW, zlokalizowanym w luksusowej i spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego SVETI VLAS tylko 200 m od plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

Otoczony zabudową hotelową, 200 metrów od morza, wraz z wyjątkową lokalizacją i klasyczną architekturą oraz gustownymi wnętrzami zaspokaja nawet najbardziej wygórowane gusta wielbicieli morza, plaży i wyjątkowych widoków oraz kameralnego spokoju.
Podążając za trendem kameralnych hoteli, SEA VIEW oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że osoby które w nim zamieszkają poczują unikalny klimat, korzystając z ekskluzywnych restauracji, barów, basenów na świeżym powietrzu, recepcji, lobby hotelowego, okazałych apartamentów, widząc niepowtarzalny, zapierający dech w piersiach widok z okien na całą zatokę.

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Święty Włas (bułg. Sveti Vlas) – to miasto we wschodniej Bułgarii, nad Morzem Czarnym, założone w XIV wieku. W roku 2005 zamieszkiwały go 2 142 osoby. Miejscowość słynna jest ze swoich walorów turystycznych, stanowi alternatywę dla przylegającego Słonecznego Brzegu.
Słoneczny Brzeg (bułg. Slănčev Briag, Słynczew Briag) - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane LAS VEGAS Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.
W latach 1965-1999 był tu organizowany międzynarodowy festiwal muzyczny muzyki pop Złoty Orfeusz, jedna z ważniejszych imprez muzycznych w krajach bloku wschodniego.

OPIS KOMPLEKSU SEA VIEW I APARTAMENTU:
Prezentowane mieszkanie o powierzchni całkowitej 50,14 m2 i powierzchni użytkowej 43 m2, położone jest na (czwartej, ostatniej kondygnacji mieszkalnej) trzecim piętrze (obszerną galerię aż 44 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu, udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), a składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, sypialni, wyposażonej łazienki z WC i balkonu z widokiem na morze, basen i sąsiednie budynki, a posiada samodzielny system klimatyzacyjny, umeblowanie z wyposażeniem oraz luksusowe drzwi i okna.
Kompleks SEA VIEW zapewnia właścicielom apartamentów oraz gościom wiele udogodnień w tym między innymi:
- Lobby bar dla gości,
- Całodobową recepcję,
- Basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- Ładnie utrzymany ogród i parking strzeżony,
- Ochronę całodobowę i monitoring.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM ponad 23.000 EUR taniej od pierwotnej ceny zakupu, którą zapłacił obecny sprzedający, kupując to mieszkanie kilka lat temu samodzielnie i bezpośrednio od developera, gdyż wtedy zapłacił ponad 52.000 EUR plus koszty umeblowania i wyposażenia, a obecnie mieszkanie wystawione jest do sprzedaży za jedyne 29.000 EUR, czyli tylko 578,38 EUR/M2 brutto za apartament wykończony oraz umeblowany i wyposażony, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania wynosi tylko 10 EUR/M2 apartamentu na rok! Tak wyjątkowe okazje znajdziesz tylko z nami, tylko z ILS POLAND GROUP!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ INFORMACJI I OFERT?
ZOBACZ!
WWW.ILSPOLAND.COM

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 44 fotografii, a także więcej informacji i dokładną lokalizację oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest NIEAKTUALNA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

+48 668 803 003