« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7464

7 700

Pow. całkowita:
23 m2

Rodzaj mieszkania:
STUDIO

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

MEGA OKAZJA ROKU! KOMPAKTOWE MIESZKANIE Z CZĘŚCIOWYM UMEBLOWANIEM I WYPOSAŻENIEM ZA JEDYNE 7.700 EUR! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Kompaktowe mieszkanie z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem w bezkonkurencyjnej i od lat najbardziej okazyjnej cenie 7.700 EUR w kameralnym kompleksie SUNNY DAY 5, zlokalizowanym blisko wschodniej, spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

Otoczony zabudową hotelową, 3 km w linii prostej od morza i plaży, wraz z unikatową lokalizacją i stylową architekturą oraz wystawnymi wnętrzami zaspokoi nawet najbardziej wygórowane gusta wielbicieli Morza Czarnego.
Podążając za trendem nowoczesnych kompleksów apartamentowych SUNNY DAY 5 oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że osoby w nim mieszkające mogą poczuć unikalny klimat, korzystając z restauracji, baru, basenu na świeżym powietrzu, recepcji, lobby hotelowego i eleganckich apartamentów.

OPIS KOMPLEKSU SUNNY DAY 5 I APARTAMENTU:
Prezentowany apartament jest jednopokojowy typu studio o powierzchni całkowitej 23,43 m2 i powierzchni użytkowej 20,92 m2 (obszerną galerię aż 59 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację kompleksu prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się w budynku nr 6 na parterze.


Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju-korytarza, łazienki z WC i balkonu z widokiem na ogród i drogę (widok od strony południowej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach, prezentowanych wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

Kompleks Sunny Day 5 oferuje właścicielom apartamentów różne udogodnienia w tym między innymi:
- Lobby bar dla gości,
- Całodobową recepcję,
- Restaurację,
- Sklep,
- Basen na świeżym powietrzu (łącznie z basenem dla dzieci i barem),
- Ochronę całodobową i monitoring.

WAŻNE: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w mega rewelacyjnej cenie 7.700 EUR, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 480 EUR, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć, zwłaszcza, że każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

WAŻNE: Każdą nieruchomość możesz z nami zarezerwować bez wychodzenia z domu i zakupić nawet bez konieczności przyjazdu lub przylotu na miejsce! Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 59 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert okazyjnych prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003