« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7421

14 700

Pow. całkowita:
52 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
1KM-5KM

Opis oferty

NOWE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE 52,11 M2 W KOMPLEKSIE Z BASENAMI, KORTAMI I WIELOMA INNYMI UDOGODNIENIAMI ZA JEDYNE 14.700 EUR! ŁAP MEGA OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Zupełnie nowy apartament dwupokojowy w bezkonkurencyjnej cenie 14.700 euro w kompleksie apartamentowym SUNNY DAY 6, zlokalizowanym blisko wschodniej, spokojnej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego- Słoneczny Brzeg- Sunny Beach, blisko plaży nad Morzem Czarnym w Bułgarii z widokiem na basen i centrum kompleksu.

INFORMACJE PODSTAWOWE:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Zupełnie nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni całkowitej 52,11 m2 i powierzchni użytkowej 45,03 m2 (obszerną galerię fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz mieszkania, mapkę położenia kompleksu oraz plan kompleksu prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony na trzecim piętrze (czwartej, ostatniej kondygnacji) w budynku D30 (budynek bez windy) w bardzo popularnym wśród naszych rodaków Polaków kompleksie SUNNY DAY 6 w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Mieszkanie składa się z salonu z miejscem na aneks kuchenny, przedpokoju, sypialni z wnęką na garderobę, łazienki z WC oraz balkonu z widokiem na okoliczne łąki i pola (widok od strony południowej).

WAŻNE: Mieszkanie jest zupełnie nowe, nigdy nie używane przez dotychczasowego właściciela i sprzedawane jest z wykończeniem pod klucz, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM, a od nowego nabywcy wymaga jedynie umeblowania i wyposażenia, w tym także zakupu klimatyzacji z montażem (ok. 250 EUR) oraz zakupu i montażu w łazience bojlera elektrycznego z zasobnikiem na ciepłą wodę (ok. 250 EUR)!

OPIS KOMPLEKSU SUNNY DAY 6:
Sunny Day 6 to ogromny, zamknięty kompleks apartamentowy, stanowiący oazę spokoju położoną 3 km w linii prostej od morza i plaży, wraz z unikatową lokalizacją i stylową architekturą oraz wystawnymi wnętrzami zaspokoi nawet najbardziej wygórowane gusta wielbicieli Morza Czarnego.
Podążając za trendem nowoczesnych kompleksów apartamentowych- SUNNY DAY 6 oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że osoby w nim mieszkające mogą poczuć unikalny klimat, korzystając z ekskluzywnych restauracji, barów, basenu na świeżym powietrzu, recepcji, lobby hotelowego, okazałych apartamentów.

W cenach apartamentów uwzględniono bezpłatny dostęp do:
- Lobby bar dla gości,
- Całodobowa recepcja,
- Restauracja,
- 4 Baseny na świeżym powietrzu (łącznie z basenem dla dzieci i barem),
- Korty tenisowe,
- Pole minigolfa,
- Ochrona całodobowa.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILS POLAND GROUP w bezkonkurencyjnej cenie 14.700 euro za zupełnie nowe, dwupokojowe mieszkanie, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 480 euro na rok! Takie okazje na zakup mieszkania dwupokojowego w cenie do 15.000 euro zdarzają się już tylko kilka razy w roku, a przedmiotowa oferta jest jedną z największych okazji bieżącego roku, więc korzystaj z okazji, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię fotografii, plan kompleksu i więcej informacji oraz szerszą gamę okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest ZAREZERWOWANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003