« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7358

29 800

Pow. całkowita:
65 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT DWUPOKOJOWY 65 M2 Z BEZPOŚREDNIM WIDOKIEM NA BASEN TYLKO 400 M OD PLAŻY CACAO BEACH ZA JEDYNE 458,46 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki apartament dwupokojowy z umeblowaniem i wyposażeniem oraz widokiem na basen w bardzo okazyjnej cenie 29.800 EUR w kompleksie apartamentowym o nowoczesnej architekturze SUN CITY, w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg, jedyne 400 m od najbardziej znanej w kurorcie plaży Cacao Beach nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

OPIS KOMPLEKSU SUN CITY I APARTAMENTU:
Kompleks wypoczynkowy Sun City znajduje się na obszarze kilku tysięcy metrów kwadratowych w południowej części Słonecznego Brzegu w spokojnej okolicy, blisko plaży i półwyspu Nesebyr.
Składa się z wielu apartamentów w trzech budynkach (sekcjach) z centralnie umieszczonym dużym basenem.
Zaprojektowany został, jako obszar rekreacyjny z basenem dla dorosłych i dzieci (ze zjeżdżalnią), placem z leżakami, placem zabaw, kawiarnią, terenami zielonymi.
Kompleks zapewnia całodobową ochronę oraz garaże podziemne i stanowiska parkingowe.

Prezentowany apartament położony jest na parterze i ma powierzchnię całkowitą 65 m2 i powierzchnię użytkową 57 (obszerną galerię aż 69 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM).

Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju- korytarza, sypialni, łazienki z WC z wanną oraz dużego, zadaszonego balkonu z bezpośrednim widokiem na basen i ogród (widok od strony wschodniej).

WAŻNE: Apartament oferowany jest do sprzedaży z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 29.800 EUR, czyli tylko za jedyne 458,46 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 7,9 EUR za m2 apartamentu na rok!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta firmy ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFROMACJI ORAZ OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 69 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003