« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7335

23 500

Pow. całkowita:
46 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 46 M2 TYLKO 500 M OD PLAŻY I MORZA ZA JEDYNE 510,87 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Elegancki apartament dwupokojowy w bardzo okazyjnej cenie 23.500 EUR w kameralnym kompleksie Balkan Breeze 2, zlokalizowanym w zachodniej, prestiżowej części znanego bułgarskiego kurortu nadmorskiego Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

Otoczony zabudową hotelową, jedyne 500 m od morza i plaży, wraz z wyjątkową lokalizacją i stylową architekturą oraz wystawnymi wnętrzami wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym gustom wielbicieli Morza Czarnego.
Podążając za trendem nowoczesnych hoteli i kompleksów apartamentowych- "Balkan Breeze 2" oferuje dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że osoby w nim mieszkające mogą poczuć unikalny klimat, korzystając z wielu udogodnień kompleksu i ogromu atrakcji całego kurortu.

OPIS KOMPLEKSU BALKAN BREEZE 2:
Balkan Breeze 2 jest podzielony na dwa bloki, które są ze sobą połączone i tworzą jedną zwartą bryłę architektoniczną w kształcie litery L wokół basenu, przy czym oba budynki są wielorodzinne, mieszkalne, w tym Blok A i B o funkcji mieszkalnej na 5 piętrach, składają się z aż 72 apartamentów. 


Właściciele apartamentów oraz goście na terenie kompleksu mają do swojej dyspozycji wiele udogodnień w tym między innymi:
- Basen dla dorosłych i dzieci,
- Lobby bar dla gości,
- Całodobowa recepcja,
- Restauracja,
- Ogród,
- Fitness,
- Ochrona całodobowa,
- Monitoring.

OPIS OFEROWANEGO APARTAMENTU:
Kompaktowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni całkowitej 46 m2 (obszerną galerię aż 45 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz apartamentu oraz dokładną lokalizację udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM), położony jest na pierwszym piętrze (drugiej kondygnacja) w popularnym wśród naszych rodaków Polaków kompleksie Balkan Breeze 2 w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym (zabudowa na wymiar), przedpokoju, sypialni, łazienki z WC z kabiną prysznicową i balkonu z widokiem na ogród i sąsiednie zabudowania (widok od strony północno - zachodniej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z umeblowaniem i wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!


UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w bardzo okazyjnej cenie 23.500 EUR, czyli tylko za jedyne 510,87 EUR/m2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 euro/m2 apartamentu na rok, więc nie zwlekaj długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć, zwłaszcza, że ostatnią ofertę z tego kompleksu mieliśmy w 2016 roku!

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
+48 608 363 366,

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 45 fotografii i więcej informacji oraz szerszą gamę ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003