« wróć do listy ofertAPARTAMENT na SPRZEDAŻ, SŁONECZNY BRZEG, BUŁGARIA

Symbol: ILS7217

26 500

Pow. całkowita:
67 m2

Rodzaj mieszkania:
APARTAMENT

Balkon:
TAK

Liczba pokoi:
2

Piętro:
3

Rodzaj rynku:
WTÓRNY

DO MORZA/OCEANU:
100M-500M

Opis oferty

UMEBLOWANY I WYPOSAŻONY APARTAMENT 67 M2 TYLKO 300 M OD PLAŻY ZA JEDYNE 395,52 EUR/M2! ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND.COM!

Przestronny apartament dwupokojowy w okazyjnej cenie w wyjątkowym kompleksie apartamentowym SUNNY DREAMS, w najbardziej znanym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg nad Morzem Czarnym w Bułgarii w odległości 300 m plaży i tylko 100 m od znanej dyskoteki Grands.

INFORMACJE PODSTAWOWE O LOKALIZACJI:
Słoneczny Brzeg - bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, około 35 kilometrów na północ od Burgas (gmina Nesebyr).
Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 200 hotelami i 120 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Neseber (staroż. Mesambrię) w wodę.
W czasach obecnych największe grupy turystów stanowią Niemcy, Skandynawowie, Brytyjczycy, a także Polacy, Czesi i Słowacy.
Miasto jest nazywane Las Vegas Wschodniej Europy. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 Aquaparki. Miasto praktycznie połączone jest z Nesebyrem - wjazd do tego miasta od strony Brzegu symbolizuje stary Wiatrak.

OPIS APARTAMENTU:
Przestronny apartament dwupokojowy o powierzchni całkowitej 67 m2 (obszerną galerię aż 62 fotografii z zewnątrz kompleksu i z wewnątrz mieszkania udostępniamy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM), znajduje się na 3 piętrze (4 kondygnacji) w sekcji A w eleganckim kompleksie w najbardziej znanym i popularnym turystycznie bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg.
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju- korytarza, sypialni, łazienki z WC i balkonu z widokiem na basen i sąsiednie budynki (widok od strony południowej).

WAŻNE: Apartament sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem, widocznym na zdjęciach z wewnątrz mieszkania, prezentowanych tylko w naszym, firmowym serwisie WWW.ILSPOLAND.COM!

OPIS KOMPLEKSU SUNNY DREAMS:
Kompleks Sunny Dreams został oddany do użytku z końcem 2006 roku, składa się z 2 sekcji, połączonych ze sobą (6 kondygnacyjnych), a oferuje właścicielom apartamentów wiele udogodnień, w tym między innymi:
- posiada całodobową recepcję z holem recepcyjnym,
- lobby bar z ogródkiem,
- sklepy,
- basen na świeżym powietrzu z sekcją dla dzieci,
- ogrodzony parking strzeżony,
- całodobowy monitoring,
- całodobową ochronę, itp.

Kompleks położony jest w centralnej części kurortu w sąsiedztwie licznych restauracji i 100 m od znanej dyskoteki GRANDS oraz 300m od morza i plaży.

UWAGA: Oferta indywidualna z rynku wtórnego, z ILSPOLAND.COM w okazyjnej cenie 26.500 EUR, czyli tylko za jedyne 395,52 EUR/M2, a koszt całorocznego zarządu i utrzymania, tzw. roczny czynsz dla zarządcy wynosi tylko 8 euro/m2 apartamentu na rok, więc nie zastanawiaj się długo, tylko łap tę wyjątkową okazję, gdyż może się już więcej nie powtórzyć!

WAŻNE: Wszystkie nieruchomości prezentowane w naszych ofertach pochodzą bezpośrednio od sprzedających, obejmują wyłącznie pełną własność i są sprawdzone pod względem formalno prawnym oraz są wolne od wad prawnych i praw osób trzecich, a zakup z naszą firmą obejmuje pełną gwarancję bezpieczeństwa w dowolnym kraju z którego prezentujemy daną nieruchomość i obejmuje kompleksową obsługę oraz opiekę polskiego rezydenta ILS POLAND GROUP!

ZAINTERESOWANY?
DZWOŃ!
Tel: +48 608 363 366

WIĘCEJ ZDJĘĆ I INFORMACJI LUB OFERT?
ZAJRZYJ NA:
WWW.ILSPOLAND.COM!

UWAGA: Oferta dostępna wyłącznie w banku ofert ILS POLAND GROUP, zaś obszerną galerię aż 62 fotografii, mapka położenia oraz więcej informacji wraz z szerszą gamą okazyjnych ofert prezentujemy wyłącznie w naszym, firmowym serwisie: WWW.ILSPOLAND.COM!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości

Uwaga: mapa wskazuje dokładną lokalizację

Ofertę obsługuje...

Stanisław Lewicki

Stanisław Lewicki

stanislaw.lewicki@ilspoland.com

tel.: +48 608 363 366

skype: stanleyl1

Zapytaj o ofertę

Niniejsze zapytanie nie może zostać wysłane, gdyż oferta jest ZAREZERWOWANA!
Znajdź aktualną ofertę na www.ilspoland.com i wówczas wyślij zapytanie.

« wróć do listy ofertPodobne oferty

+48 668 803 003